تحصیل حقوق در اروپا بهتره یا کانادا؟

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاتحصیل حقوق در اروپا بهتره یا کانادا؟
0
محمد امینی پرسیده شده در 1 سال پیش

سلام من ۳۶ سالمه کارشناسی ارشد حقوق دارم مجردم سه سال سابقه کار توریستی و اقامت کشور امارات رو دارم ایلتس ۵ داشتم که تاریخش گذشته مدرک فنی و حرفه ای کامپیوتر دارم و ۳۵۰ میلیون بودجه یک فاصله تحصیلی ده ساله بین دیپلمم و لیسانسم هست به نظر شما بهترین کشور برای تحصیل و گرفتن اقامت و تابعیت کدومه؟ مخصوصا بین هلند و دانمارک و کانادا کدوم بهتره؟ از لحاظ سطح درامدی و اقامت و تابعیت

4 پاسخ به این سوال داده شده است
mahsun پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام عرض ادب دوست عزیز باتوجه به اینکه حقوق خواندید و پیش زمینه زبان انگلیسی شما هم خوب است برای کشور انگلستان و کانادا شانس دارید که ابتدا باید آزمونی را بدهید و دوسال کارورزی دارید، باتوجه به علاقتون به رشته های فنی و همچنین شانس موفقیت بیشتر بهتر است اول تحصیلی اقدام کنید برای دانمارک هلند یا کانادا دوره های یک ساله و همچنین کشور چک که شرایط کاری فوقوالعاده ای دارند. در همه این کشورها شما کار بکنید و بیمه و مالیات بپردازید بعد از ۵ سال اقامت دائم می توانید دریافت کنید. موفق باشید.

Parisa.r پاسخ داده شده در 1 سال پیش

دوست عزیز شما با تحصیل در یک کشور که به اقامت نمیرسید باید حتما بتونید کار کنید. در مورد رشته تحصیلی تان هم باید خدمتتان عرض کنم که تا جاییکه من میدونم نمیتونید با حقوقی که در ایران خوندید، در کشورهای به صورت مستقیم کار پیدا کنید.

h.ak85 پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام، رشته حقوق کمی در پیدا کردن کار سخته، دوست صمیمی من با اینکه رشته حقوق خونده بود در رشته دیگه ای در دانمارک پذیرش تحصیلی گرفت و بعد از اون مشغول به کار شد، انشالله موفق باشید

negar.ahmadi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز طبق اطلاعاتی که من کسب کردم برای افرادی که حقوق خوندن کشوری مثل کانادا و انگلیس و اتریش خیلی کشورهای خوبی هستن و راحت میشه برای این کشورها ورود داشت و ادامه تحصیلتون رو انجام بدید و بعد از تحصیلتون هم می تونید اقامت بگیرید اما باز بهتره با یک کارشناس حقوقی صحبت کنید که اطلاعات درست تری داشته باشید.