تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مجدد در اتریش یا آلمان

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاتحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مجدد در اتریش یا آلمان
0
نجمه اسدی پرسیده شده در 10 ماه پیش

باسلام خدمت دوستان عزیز
من دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق گرایش کنترل از دانشگاه آزاد هستم. مدرک کارشناسیم هم مهندسی الکترونیک از دانشگاه علمی و کاربردی هستش. بین مقطع کارشناسی و ارشدم حدود ۶ سال گپ تحصیلی وجود داره که البته در این مدت شاغل بودم. در حال حاضر ۳۴ سال سن دارم. سوالی که داشتم اینه که برای ادامه تحصیل در آلمان یا اتریش بهتر هست پذیرش مجدد در کارشناسی ارشد بگیرم و تغییر گرایش بدم یا برای مقطع دکتری اقدام کنم (اخذ پذیرش در مقطع مجدد ارشد راحت تر است یا دکتری و احتمال قبولی کدام درخواست بیشتر است؟). و آیا برای اخذ پذیرش مجدد در مقطع ارشد از دانشگاه های اتریش ارائه دانشنامه مقطع ارشد دانشگاه آزاد بجای گواهی عدم منع از تحصیل کفایت میکند؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
tlu پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام .اگر سابقه کارتون با رشته تحصیلتون مرتبط باشه می تونید از طریق ویزای کای آلمان و یا اتریش اقدام کنید.چون رشتتون جز مشاغل مورد نیازه در آلمان و اتریش.شانس کار پیدا کردنتون بالاست.کار که پیدا گردید می تونید ادامه تحصیل هم بدید به صورت رایگان

maryam sharifi پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام دوست عزیز شما در رشته خوبی تحصیل کردین. به راحتی میتونین برای ویزای کار اتریش امتیاز بیارین و ویزای جستجوی کار اتریش رو دریافت کنین. حتی می تونین در کانادا در دوره های یکساله پذیرش بگیرین و سریع وارد بازارکار بشید. به نظر من هرچه سریعتر برید اقدام کنید تا سن تون بالاتر نرفته. الان شانس دارین

samirakoudak پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

با سلام و عرض ادب
رشته شما رشته خوبی است و از طریق کار و تحصیل می توانید اقدام بفرمایید برای کشور اتریش تحصیل در مقطع مستر مجدد اقدام پذیر است برای پروسه دکترا بایستی مقالات علمی ارائه دهید.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام. با مدرک تحصیلی شما به راحتی میتونید برای کاری اتریش اقدام کنید. تحصیل برای دکترا نیازمند رزومه قوی از جانب شماست.برای ارشد مجدد هم اگر دانشگاه خصوصی اقدام کنید میتونید.