تحصیل دکترا در اروپا بهتر است یا فوق لیسانس

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاتحصیل دکترا در اروپا بهتر است یا فوق لیسانس
0
esmaeili.m پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام

من ۲۷ ساله هستم لیسانس و فوق لیسانس برق از دانشگاه دولتی دارم مدرک آیلتس ۶ دارم. همسرم ۳۲ ساله هستن دکترای مکانیک و استاد دانشگاه. بنظر شما دکترا اتریش که جناب دکتر ملک پور فرمودند اقدام کنم بهتر هست یا فوق مجدد رشته دیگه بخونم؟

3 پاسخ به این سوال داده شده است
FARSHADASKARI پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز برای تحصیل در مقطع دکتری در اروپا بایستی سوپروایزر داشته باشید که حاضر به پذیرش شما باشد و مدت زمان تحصیل بین ۳ تا ۵ سال زمانبر می باشد. اگر مقالات isi داشته باشید شانس اقدام دارید و تحصیل در مقطع فوق لیسانس در نروژ رایگان می باشد اگر بتوانید مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ را ارائه نمایید. از طریق ویزای جستجو کار اتریش و آلمان نیز در صورت داشتن سوابق کاری امکان اقدام وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسسان موسسه تماس بگیرید.

tlu پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزيز مي تونيد شانس براي تحصيل در مقطع دكترا در اتريش داشته باشيد فقط بايد شرايط شما دقيقتر بررسي بشه و همينطور شانستون براي تحصيل در مقطع فوق ليسانس مجدد بسيار بالاست.بهتره با خطوط موسسه تماس بگيريد تا شرايطتون دقيقتر بررسي بشه و اطلاعات كامل دريافت كنيد.موفق باشيد.

R Dpr پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز با توجه به شرایط شما هر دو مورد می تواند برای شما مناسب باشد. برای تحصیل در مقطع دکتری نیاز است سوپروایزری را در اتریش پیدا کنید تا بتوانید به تحصیل در این کشور مشغول شوید و داشتن روزمه قوی بسیار تأثیرگذار است. برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس مجدد نیز نیاز به ارائه آیلتس حداقل ۶٫۵ هست. در هر دو صورت نیاز هست که شرایط شما از جمله تمکن مالی به دقت بررسی شود.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...