تحصیل رایگان رشته های مهندسی در فرانسه

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیتحصیل رایگان رشته های مهندسی در فرانسه
0
mohammad amiri پرسیده شده در 2 ماه پیش

سلام، ایا برای رشته های مهندسی میشود رایگان در فرانسه درس خواند؟

6 پاسخ به این سوال داده شده است
maryam sharifi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام برشما دوست عزیز

فرانسه از دسته کشورهایی است که امکان تحصیل رایگان در ان فراهم است. شما با داشتن مدرک زبان B2 می توانید برای تحصیل رایگان در دانشگاه های این کشور اقدام کنید. در صورتی که بخواهید حتی این امکان وجود دارد که مدرک زبان را در فرانسه بدست اورید. هزینه دوره های زبان هم بسیار مناسب است.

Nima06 پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام دوست عزیز
کشور فرانسه از دسته کشور های می باشد که تحصیل رایگان به دانشجویان ارائه می دهد. شما باید مدرک زبان فرانسوی داشته باشید و مدرک دیپلم ۱۲ ساله ارائه دهید. اصولا در تمامی رشته ها شما اجازه تحصیل رایگان را دارید شما جهت تحصیل در این کشور باید مدرک زبان فرانسوی نیز ارئه دهید.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

بله دوست عزیز شما با داشتن مدرک زبان فرانسه و دیپلم ۱۲ ساله می توانید برای تحصیل رایگان در دانشگاه های فرانسه اقدام کنید. البته گپ تحصیلی نباید زیاد باشد.

mamad پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام، بله میشه ، واسه ورود مستقیم باید مدرک زبان فرانسوی داشته باشین ، میشه دوره زبان برین و بعد از فرانسه اقدام کنین ، اگه گپ تحصیلی زیاد نباشه شانستون بالا هست

negar.vakili پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

دوست عزیز کشور فرانسه جز کشور هایی است که دارای تحصیل رایگان می باشد در صورتی که بتوانید مدرک زبان فرانسه را ارائه نمایید می توانید به صورت رایگان تحصیل نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید شرایط خود را با کارشناسان بررسی کنید.

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

تحصیل رایگان در کشور فرانسه در رشته مهندسی بصورت رایگان امکان پذیر می باشد و در صورتی که مدرک زبان فرانسوی ارائه نمایید می توانید برای این پروسه اقدام نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...