تحصیل فرزندان در مدارس کانادا و امکان مهاجرت پدر و مادر با آنان و کار در کانادا

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیتحصیل فرزندان در مدارس کانادا و امکان مهاجرت پدر و مادر با آنان و کار در کانادا
0
houtinejad پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام جناب ملک پور. آرزوی موفقیت بیشتر و بیشتر دارم براتون. من و همسرم هر دو وکلیل دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد هستیم. یه دختر ۲ ساله داریم و تصمیم داریم که برای تحصیل اونو به کانادا بفرستیم. آیا خودمون هم میتونیم همراهش بریم و اونجا مشغول به کار بشیم؟ خیلی ممنون از لطف بی نهایت شما

9 پاسخ به این سوال داده شده است
maryam sharifi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام برشما دوست عزیز. سن فرزندتان برای این امر بسیار پایین است درضمن شما با ویزای گاردین اجازه کار ندارید و این ویزا تنها به یکی از والدین تعلق میگیرد. پیشنهاد میکنیم خودشما و یا همسرتان به عنوان نفراصلی اقدام کنید تا شخص همراه نیز اجازه کار و تحصیل داشته باشد.موفق باشید

FARSHADASKARI پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز فرزند شما در سن مدرسه نیستند. هنگامی که به سن مدرسه می رسند می توانید اقدام کنید و یک نفر از والدین می تواند به عنوان همراه با فرزند وارد کشور کانادا شود این ویزا صرفا ویزای توریستی می باشد و اجازه کار ندارید. در صورتی که بتوانید از پذیرش دریافت نمایید می توانید نوع ویزای خود را به ویزای تحصیلی تبدیل کنید.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام و وقت بخیر

تحصیل فرزند شما آثار اقامتی برای والدین نخواهد داشت. فرزند شما حداقل باید به سن ۷ سال رسیده باشد تا بتوانید برای مدارس اقدام کنید و در این صورت تنها یکی از والدین می تواند به صورت توریستی همراه فرزند باشد. شما باید هر سال حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار کانادا برای تحصیل فرزنداتان هزینه کنید و اگر بخواهید اقامت خود را از شکل توریستی به اقامت بلند مدت تبدیل کنید، هزینه بر و پرریسک خواهد بود. در حالی که اگر شما و همسرتان نفر اصلی باشید فرزندتان به طبع شما می تواند ورود یابد و هزینه تحصیل آن می تواند بسیار کمتر در کانادا و در اروپا رایگان باشد.

mie malekpour31 عضو سایت پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

دوست عزیز از آنجا که تحصیل فرزندنتان در کانادا هزینه بالائی دارد و از سوئی تنها یکی از والدین می توانند همراه وی و با ویزای توریستی در کانادا حضور داشته باشند و اجازه کار و یا تحصیل بلند مدت را نخواهند داشت ، توصیه می گردد با مشاورین موسسه تماس بگیرید تا با بررسی شرایط شما و همسرتان بهترین راه برای اخذ اقامت کانادا به شما پیشنهاد گردد.

Nima06 پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست عزیز

بله در حال حاضر میشه این کارو انجام داد ولی برای پذیرش در مدارس این کشور فرزند شما حدودا ۶ الی ۸ سال زمان نیاز داره و نمیشه گفت شما ۶ سال دیگه میتونید این کارو انجام بدید یا خیر بهتره برای اینکه شانس خودتون رو از دست ندید برای کشور های دیگه اقدام‌ کنید تا شرایط اقامتی رو از دست ندید و بعد ار اون وارد کانادا بشید

mohammad amiri پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام، امکان تحصیل فرزند شما وجود دارد اما منجر به دریافت اقامت شما نمیشود و فقط میتوانید به عنوان همراه کنار فرزندتان باشید که اجازه ی کار و یا تحصیل هم نخواهید داشت.

mamad پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب ، بهتره که در ابتدا پدر یا مادر اقامت بگیرین و بعد برای فرزند اقدام بشه. سن فرزند پایین هست و اگر شما در مدارس ثبت نام کنید می تونید با ویزای توریستی همراهشون باشین.

tlu پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

از لطف بينهايت شما دوست بزرگوار سپاسگزار هستيم. در رابطه سوالتون بايد خدمتتون عرض شود كه سن فرزند شما بسيار كمه و اگر بخواهيد براي ايشون اقدام كنيد احتمال ريجكتي ايشون بسيار بالاست.بايد شرايط سما بررسي بشه و اگر امكانش بود از طريق شما و يا همسرتون اقدام بشه .اگر يكي از شما يعني يا شما و يا هميرتون اقدام بشه امكان اخذ اقامت براي فرزندتون هم ميسر هست.كما اينكه امر براي فرزندتون هم اقدام كنيد شما طولاني مدت نمي تونيد در كنارش باشيد و تنها يكي از شما ميتونه ويزاي توريستي پنج ساله بگيره و شش ماه در سال كنارش باشه و در ضمن اجازه كار نخواهيد داشت.

sahar پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز شما در صورتیکه بخواهید به صورت خانوادگی مهاجرت نمایید بهتر است خود شما فرد اصلی برای مهاجرت باشید. زیرا در صورتی که برای تحصیل فرزندتان اقدام کنید در نهایت یا شما با همسر شما می توانند به صورت توریستی در کنار فرزندتان باشید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...