تحصیل مکانیک یا گردشگری

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاتحصیل مکانیک یا گردشگری
0
احمد پرسیده شده در 1 سال پیش

سلام من ترم اول رشته مکانیک دانشگاه سراسری هستم به رشتم علاقه ندارم میخواستم به گردشگری یا هتلداری تغییر رشته بدم (اگر بشه همین دانشگاه سراسری اگرم نه که آزاد)هدفم این بود که ۴۰ واحد اینجا پاس کنم بعد ادامه تحصیلم رو تو اتریش یا آلمان ادامه بدم وقت سفارت المان هم اردیبهشت ۹۷ گرفتم اگر برم گردشگری یا هتلداری بازم برای تحصیل در این دوتا کشور مثل رشته مکانیک دستم باز هست؟یا اگر همین جا لیسانس گردشگری یا هتلداری رو بگیرم میتونم برای تحصیل یا کار در خارج کشور اقدام کنم؟در مورد کانادا هم میخواستم برام توضیح بدید در ضمن الآن از معافیت تحصیلی لیسانس دارم استفاده میکنم کل بودجم هم زیر ۱۵۰ میلیون هست

MIE Malekpour07 عضو سایت 1 سال پیش

سلام، اگر واحدهای پاس شده در رشته ای که قصد تحصیل در آن را دارید باشد، امکان تطبیق بعضی از واحد ها وجود دارد. بازار کار هر دو رشته در اکثر کشورها مناسب است. برای کانادا شما باید سرمایه بیشتری داشته باشید اما دوره های خاصی وجود دارد که بعد از گذراندن آن ها می توانید به کار بپردازید و هزینه های خود را تامین کنید.

3 پاسخ به این سوال داده شده است
m.edalatkhah پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب بله امکان تطبیق واحد ها وجود دارد. بازار کاری هر دو رشته در اروپا ، کانادا و استرالیا بسیار خوب است به خصوص که می توانید برای دوره های کواپ که گارانتی کار پس از تحصیل دارند اقدام نمایید.

FARAHANI پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام دوست عزیز

رشته مهندسی مکانیک برای آلمان بسیار عالی هست چون جز رشته هایی است که بازار کاری فوق العاده ای داره

همچنین رشته های گردشگری و توریسم در حال حاضر جزء ده تا رشته اول دنیا هست که بازار کاری خوبی داره

شما میتونید در کشور کانادا برای این رشته ها اقدام کنید و بعد از تحصیل ؛ دنبال اقامت کاری و گرفتن PR باشید

البته قانون جدید سفارت آلمان بدین ترتیب هست که اگر شما از دانشگاهی در این کشور پذیرش داشته باشید

دیگر نمیخواد تو صف انتظار سفارت بمونید

و میتوانید در کمتر از دو ماه وقت سفارت بگیرید

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام دوست عزیزرشته های مهندسی جهت ورود به بازار کار آلمان بسیار عالی هستند به خصوص رشته مکانیک که جز رشته های مورد نیاز این کشور است. رشته های گردشگری و مدیریت توریسم هم اکنون بازار کار بسیار عالی در اروپا وکانادا دارند. شما می بایست برحسب علاقه خود عمل کنید و به امید خدا پای در مسیر مورد علاقه اتان بردارید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...