تغییر رشته از هنرستان به دانشگاه

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاتغییر رشته از هنرستان به دانشگاه
0
m-m پرسیده شده در 3 ماه پیش

سلام
میخواستم ببینم من که الان پیش دانشگاهی هستم (سال ۱۲) تو رشته شبکه و نرم افزار اگه بخوام از رشته خودم برای دانشگاه (کارشناسی) دربیام و برای رشته حقوق درخواست بدم آیا میتونم؟
مشکلی پیش نمیاد؟ من که هنرستان رفتم (البته با معدل ۱۹٫۰۴) مشکلی نداره برای دانشگاه برم رشته حقوق و آیا از اعتبار مدارکم کم میشه؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
elmira f پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام دوست عزیز.  رشته شما باید مرتبط باشه تا بتونید برای حقوق پذیرش بگیرید. به نظرم رشته ای رو انتخاب بکنید که بازار کار خوبی برای شما داشته باشه. رشته های آی تی برای کشورهای دیگه  بازار کارش فوق العاده ست.

Parisa.r پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

دوست عزیز شما در رشته ای تحصیل کردید که بازار کار خیلی خوبی داره و آینده فوق العاده ای رو میتونید برای خودتون رقم بزنید. حتما قبل از تغییر رشته از متخصص این امر مشاورت بگیرید و بعد اقدام کنید

mahsun پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز رشته شما عموما باید مرتبط باشد و در خیلی از کشورها رشته حقوق نیازمند به ارائه مدرک زبان قوی و آزمون وردی است؛ به نظرم برای مهاجرت رشته هایی را انتخاب کنید که سریعتر منجر به پذیرش شود و دارای بازار کار خوبی نیز باشد مثل رشته ها و دوره های مدیریت و مارکتینگ. موفق باشید!

ghanbary عضو سایت پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

بستگی به کشور مقصدتون داره بعضی کشورها برای رشته حقوق سخت گیری هایی هست مثل آزمون های خاصی که دارند ولی بعضی کشورها هم ساده تر هست. ولی رشته ای که خودتون خوندین قطعا ورودش به دانشگاه و پس از اون ورودش به بازار کار خیلی سریعتر از رشته حقوق هست. کلا رشته حقوق رشته ای هست که خیلی دیر به درآمد میرسید که این موضوع تو امر مهاجرت هزینه های شما رو چند برابر میکنه. اگر واقعا هدفتون و علاقتون خوندن رشته حقوق هست با کارشناسای حقوقی حتما مشورت کنید که مسیر مناسبی رو انتخاب کنید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...