تمدید ویزای tier 5

0
esmaeili.m پرسیده شده در 1 ماه پیش

با سلام و وقت بخیر

م۲ ۲۹ ساله هستم فوق لیسانس علوم ارتباطات از دانشگاه تهران دارم. متاهل و دو فرزند دارم. ۵ سال انگلیس زندگی کردم و تمام اقوامم انگلیس هستند. میخوام با ویزای tier5 اقدام کنم. آیا امکان این هستن در کنار کارم بتونم درس بخونم؟ آیا امکان تمدید ویزا به سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی وجود داره؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
esmaeili.m پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام و وقت بخیر

دوست عزیز امکان تمدید این نوع ویزا وجود ندارد و بعد از ۲ سال باید خاک انگلیس را ترک کنید. ولی با توجه به شرایط سنی شما میتوانید پذیرش دکترا اخذ نمایید. عموما دوره های دکترا همراه با کار است و در واقع درآمد خواهید داشت و این نوع ویزا قابلیت تبدیل به ویزای کار و تمدید می باشد.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام برشما

امکان سرمایه گذاری ۵۰هزارپوندی برای افرادی وجود دارد که یک دوره تحصیلی بعداز لیسانس در انگلیس گذرانده باشند. هم چنین بهتراست بدانید که امکان تمدید ویزای tier5وجود ندارد. جهت کار ضمن تحصیل میتوانید از طریق تحصیل درمقطع دکترااقدام نمایید.

sahar پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز امکان تمدید این ویزا وجود ندارد. سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی نیز در صورتیکه از کشور انگلیس فارغ التحصیل شده اید امکان پذیر است. پیشنهاد می شود در این زمینه مشاوره دقیق دریافت نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

farhang پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام‌ و عرض ادب
دوست عزیز شما با تحصیل در مقطع دکترا می توانید اقامت خود را تمدید نمایید. سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی برای افرادی است که در انگلستان درس خوانده اند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان تماس حاصل نمایید.
موفق و پیروز باشید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...