دریافت اقامت استرالیا بعد از تحصیل

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هادریافت اقامت استرالیا بعد از تحصیل
2
پارسیا پرسیده شده در 1 سال پیش

درود. سئوال من در این زمینه است که آیا بعد از اتمام تحصیل در استرالیا امکان اقدام برای PR وجود دارد؟ یا باید بعد از تحصیل به روش معمول اقدام کرد؟
سپاس

5 پاسخ به این سوال داده شده است
hosseinheathead پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام و احترام

بعد از تحصیل در استرالیا با اخذ جاب آفر می توانید برای اقامت کاری اقدام نمایید و یا از روش اسکیل ورکر برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام بفرمایید.

موفق باشید

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزیز درکشور استرالیا اخذ اقامت کاری از ۲ طریق صورت می پذیرد یکی داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرما که مورد تایید اداره مهاجرت و اداره کار استرالیا هست و دیگری پروسه اسکیل ورکر استرالیا است که شما می بایست در این سیتم امتیاز دهی حداقل امتیاز را اخذ نمایید. اگر شما یک دوره تحصیلی در استرالیا را تجربه کنید تاثیر به سزایی برروی امتیاز شما دارد و می توانید جهت اخذ پی آر اقدام نمایید.

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب بله این کار قابل انجام به دو شکل است. یا از طریق ویزای اسکیل ورکر که مشخصات شما بر اساس یک سیستم امتیاز بندی می گردد و در صورتی که امتیازات لازم را به دست اورید می توانید وارد کشور استرالیا بشوید و یا از طریق پیشنهاد شغلی از این کشور

FARSHADASKARI پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب. بعد از تحصیل در استرالیا چنانچه بتوانید پیشنهاد شغلی دریافت نمایید یا از طریق سیستم اسکیل ورکر این کشور امتیازات لازم را اخذ نمایید می توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید. برای افرادی که در این کشور تحصیل می نماید شرایط ایده آلی برای رسیدن به اقامت وجود دارد به عنوان مثال پس از فارغ التحصیلی فرد می تواند از طریق ساب کلاس ۴۸۵ نیز اقامت این کشور را اخذ نماید و این اقامت تا ۴ سال با توجه به مدرک فرد متغییر می باشد. پیروز باشید.

f. nazarloo پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز می توانید با دریافت جاب آفر بعد از ۵ سال بهاقامت برسید و یا از طریق اسکیل ورکر اقدام کنید.