دریافت فاند کامل (فول فاند) برای تحصیل دکتری رشته روانشناسی در فنلاند

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیدریافت فاند کامل (فول فاند) برای تحصیل دکتری رشته روانشناسی در فنلاند
0
mie malekpour32 عضو سایت پرسیده شده در 2 ماه پیش

سلام. وقت بخیر.

من مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی با معدل ۱۶٫۵ دارم و در همین زمینه هم دو تا مقاله بین المللی نوشتم. حتی مدرک آیلتس ۶٫۵ هم دارم. اما مدرک لیسانس من کارشناسی مدیریت بوده و مدرک فوق دیپلمم رشته بازاریابی. تصمیم دارم برای دکترای فنلاند اقدام کنم. اما میخواستم بدونم که فول فاند به من تعلق می گیره؟ چون به من گفتن که برای رشته روانشناسی فاند نمیدن و من هم چون مقاطع تحصیلیم غیر مرتبط بوده، نمی تونم فاند بگیرم. لطفا راهنماییم کنید. درضمن من متاهل هستم و هیچ فرزندی هم ندارم.

4 پاسخ به این سوال داده شده است
hosseinheathead پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

به صورت کلی پاسخ به این سوال امکان پذیر نیست. همه موارد مربوط به پروسه دکترا و فاند بستگی به نظر استاد راهنما و تایید دانشگاه مربوطه دارد. اگر رزومه خوبی داشته باشید دلیلی ندارد که امکان پذیر نباشد.

با تشکر

a.h.m پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

برای بررسی شرایطتان برای فول فاند در لینک زیر ثبت نام نمایید تا شرایط شما را به صورت رایگان بررسی نماییم.

https://malekpourlaw.com/%d9%81%d8%b1%d9%85-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%a7%d8%ae%d8%b0-%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%87/

Heliaakbari پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

پاسخ به این سوال به این صورن امکان پذیر نیست. شرایط شما باید دقیق بررسی شود اگر مقالات ISI و نمره آیلتس بالا داشته باشید امکان پذیر است

sahar پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز باید رزومه شما به صورت کامل بررسی گردد و نیاز است تا جزییات مقالات شما نیز دیده شود. در صورتی که رزومه شما مورد تایید باشد می توان برای کشورهای زیادی در اروپا برای شما با فاند اقدام نمود اما برای مقطع دکترا آیلتس ۷ نیاز خواهید داشت.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...