دوره های کوتاه مدت در کانادا و شرایط کار برای رشته عمران

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هادوره های کوتاه مدت در کانادا و شرایط کار برای رشته عمران
-2
afshin_kamali پرسیده شده در 1 سال پیش

سلام. دوره های کوتاه مدت در کانادا برای رشته عمران توسط دانشگاه ارائه میشه یا کالج های خصوصی؟ و طول دوره چقدر هست و هزینه‌ش چقدر میشه؟ و بعد اتمام دوره کار تضمینی هست؟ کلا چقدر هزینه میخواد و شرایط سنی‌ش چجوریه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

5 پاسخ به این سوال داده شده است
Mostafa Parsa پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام برادر. کاش در مورد شرایط سن و مقطع تحصیلی خودتون هم می نوشتین. اگه منظورتون دوره های سرتیفیکیت هست که رشته های متنوعی وجود داره که توسط کالج ها ارائه میشه، اگر هم تمایل به ادامه تحصیل آکادمیک دارید بهترین رشته ها برای فارغ التحصیل های عمران، رشته مدیریت پروژه و MBA هست. هزینه هاش هم سالانه از ۱۳ هزار دلار کاناد به بالا هست.

Parisa.r پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام دوست عزیز. من دوستم شرایط مشابه شما رو داشت . خیلی راحت تونست برای این مالج ها ثبت نام و اقدام کنه. البته سن هم مهمه. الان بعد کالج اش تموم شده و دنبال کار هست.

sahar پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام ، اطلاعات دقیقی از خودتون ندادید اما اگر شرایط سنی شما خوب باشه میتونید برای کالج های کانادا اقدام کنید ، گپ تحصیلی برای کشور کانادا اهمیت دارد ، خواهر من گپ تحصیلیش زیاد بود گفتن ریسک داره براش .

kiarad پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست گرامی تو کالج ها میتونید پذیرش بگیرید فقط گپ تحصیلی و شرایط سنی وشرایط مالی خیلی میتونه تاثیر گذار باشه

farzad.bagheri پاسخ داده شده در 1 سال پیش

بله دوره های مختلفی هست که هزینشون بین ۱۲ تا ۱۸ هزار دلار کانادا متفاوته و هم کالج های خصوصی هست هم دوره های ۱ ساله که توسط برخی دانشگاه ها ارائه میشه شرایط سنی هم معمولا نباید بیشتر از ۳۰ باشه برای کالج وگرنه ریسک ویزا بالا میره کار هم بستگی به نوع کالج داره که چقد کمک بکنه به دانشجو برای کاریابی و ورود به بازار کار