رشته های تحصیلی موجود و هزینه های ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور کانادا

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیرشته های تحصیلی موجود و هزینه های ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور کانادا
0
mie malekpour32 عضو سایت پرسیده شده در 5 ماه پیش

سلام عرض می کنم خدمتتون. من درمورد دانشگاه های کانادا سوال داشتم. اگر منو راهنمایی کنید سپاسگزارم. من ۲۲ سالم هست و فارغ التحصیل رشته معماری هستم. سوالم اینه که در کانادا برای چه رشته هایی می توانم ادامه تحصیل بدهم و هزینه های تحصیل در این دانشگاه ها چه مقدار است؟

2 پاسخ به این سوال داده شده است
mie malekpour31 عضو سایت پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام

دوست عزیز شما می توانید در رشته خودتان و رشته های مرتبط و هم چنین رشته های مدیریتی ادامه تحصیل بدید. شهریه دانشگاه بر اساس اینکه کالج درس بخونید یا دانشگاه متفاوت هست عموما بین ۱۳۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰ دلار کانادا

farhang پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

متقاضی گرامی، سن شما جهت مهاجرت تحصیلی به کانادا عالی است. سطح و دانش زبان و پتاسیل مالی هم در امر مهاجرت شما تاثیر گذار می باشد. در کانادا گزینه های فراوانی برای شما می تواند وجود داشته باشد. شهریه ها بر اساس رشته و شهر و دانشگاه و کالج کاملا متفاوت می باشد. به طور مثال هزینه های تحصیل در ونکوور بالاتر از سایر شهرها می باشد. شما می توانید در مقطع مستر در رشته تحصیلی خودتان یا رشته های مرتبط با معماری و یا رشته های مدیریتی ادامه تحصیل بدهید.

جهت درخواست وقت مشاوره با مشاور رسمی دولت کانادا می توانید با تلفن های موسسه تماس حاصل نمائید.

هم چنین ایشان در صفحه اینستاگرام موسسه برنامه لایو برگزار می کنند و پاسخ سوالات متقاضیان را می دهند. با دنبال کردن صفحه اینستاگرام موسسه می توانید سوالات خود را از ایشان بپرسید.

در مقالات همین سایت نیز اطلاعات جامعی می توانید در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا کسب نمائید.

موفق و پیروز باشید