روش مهاجرت کاری یا تحصیلی برای شخص دارای مدرک کارشناسی ارشد میکروبیولوژی و ۷ سال بیمه کاری و مدرک زبان آیلتس و آلمانی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیروش مهاجرت کاری یا تحصیلی برای شخص دارای مدرک کارشناسی ارشد میکروبیولوژی و ۷ سال بیمه کاری و مدرک زبان آیلتس و آلمانی
0
karen پرسیده شده در 3 ماه پیش

با سلام و عرض ادب و احترام. من میخام که مهاجرت کنم اما نمیدونم که از چه روشی اقدام کنم بهتره. ممنون میشم که با توجه به شرایطم منو راهنمایی کنید. من ۳۸ سال سن دارم. مجرد هستم و مدرک کارشناسی ارشد میکروبیولوژی دارم. حدود ۷ سال سابقه بیمه دارم، اما تجربه کاریم بیشتره. چون ۶ سال بدون بیمه کار کردم. مدرک زبان آیلتس و A1 آلمانی رو هم گرفتم. با این توصیفات نمی دونم که بهتره از روش تحصیلی اقدام کنم یا کاری؟ و اصلا کدوم کشور برای شرایط مهاجرت من بهتر هست؟ و آیا میتونم برای مهاجرت از مؤسسه شما کمک بگیرم؟ ممنونم

3 پاسخ به این سوال داده شده است
mohammad amiri پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام وقت بخیر با شرایطی که فرمودین شما هم میتوانید برای خواندن ارشد مجدد اقدام بفرمایید و هم اگر سابقه ی کاری شما مرتبط با رشته ی تحصیلی شماست، برای دریافت ویزای جست و جوی کاری اتریش و یا آلمان افدام بفرمایید.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز با توجه به شرایطی که فرمودید شما امکان اقدام جهت ویزای تحصیلی در کشورهایی مانند هلند، دانمارک، اتریش و نروژ را دارید. هم چنین در صورت داشتن حداقل سه سال سابقه کار مرتبط می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان یا اتریش اقدام کنید. طبیعتا با تحصیل فرصت بیشتر و شانس بهتری جهت کاریابی خواهید داشت.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام بر شما با توجه به شرایط تان امکان مهاجرت کاری و تحصیلی هر دو وجود دارد. حتی در صورتیکه قادرباشید امتیاز مناسبی بدست بیاورید میتوانید برای اسکیل ورکر نیز اقدام بفرمایید. قطعا پروسه های تحصیلی به دلیل مشخص بودن مدت زمان پروسه و همینطور امکان تحصیل و کار همزمان می تواند گزینه مناسبی باشد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...