روش های اخذ اقامت آلمان یا کشورهای دیگر برای کارشناس ارشد علوم سیاسی ساکن آلمان و دارای دو فرزند متولد آلمان

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیروش های اخذ اقامت آلمان یا کشورهای دیگر برای کارشناس ارشد علوم سیاسی ساکن آلمان و دارای دو فرزند متولد آلمان
0
غلامعلی عباسی فرد پرسیده شده در 2 ماه پیش

با درود فراوان خدمت جناب ملک پور و همکاران

من خواهان راهکاری برای اخذ اقامت هستم.

دو سال قبل من به آلمان مهاجرت کردم و تقاضای پناهندگی کردم. متاسفانه تقاضای من رد شد و اکنون در آلمان به همراه همسر و سه فرزندم تحت پوشش دولت زندگی میکنم.من دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی هستم و دو فرزند من در آلمان متولد شدند،از آقای ملک پور این سوال را دارم:

آیا راهی برای اخذ اقامت در آلمان یا کشوری دیگر برای من وجود دارد؟

لطفا راهنمایی بفرمایید.

4 پاسخ به این سوال داده شده است
majid پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب دوست گرامی

اقدام شما متاسفانه اثر منفی در پرونده شما دارد اما همچنان می‌شود از طرق قانونی تحصیل ،کار و یا سرمایه گذاری اقدام فرمایید برای کسب اطلاعات دقیق با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید

sahar پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز درخواست شما برای پناهندگی موجب می شود تا در وحله اول پرونده پناهندگی شما در کشور آلمان بررسی شود. بنابراین باید پرونده شما به جواب قطعی برسد. اما شما می توانید در صورتی که کار پیدا کردید درخواست اجازه کار کنید. این موضوع اثر مثبتی در اقامت شما خواهد داشت.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام وعرض ادب

دوست عزیز بهتر است در مدت اقامتتان در آلمان در جستجوی کار باشید. ممکن است با داشتن پیشنهاد کار مورد تایید بتوانید اقامت دریافت کنید. از آنجا که قانون آلمان برای اقامت فرزندان خون است، تولد فرزندان نمی تواند سبب اقامت و تابعیت انها گردد.

Nima06 پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز متاسفانه اقدامی که شما کردید روشی خطرناک بوده و با توجه به این که درخواست شما در مرحله اول رد شده است شاید در اقدام های بعدی شانس ورود قانونی به این کشور رو ندارید. شما بهتر برای دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...