روش های اخذ اقامت کانادا برای پناهندگان به ترکیه

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: پناهندگیروش های اخذ اقامت کانادا برای پناهندگان به ترکیه
0
mie malekpour32 عضو سایت پرسیده شده در 3 ماه پیش

با سلام. در صورت پناهنده شدن در ترکیه، چه روشی برای گرفتن اقامت کانادا وجود دارد؟ هزینه های اقدام از این روش را هم بفرمایید. من به همراه خانواده ام در ترکیه پناهنده شده ایم. از ۶ ساله تا ۵۰ ساله در خانواده ما هست. آیا می شود همگی با هم اقامت کانادا را بگیریم. ممنونم از وقتی که می گذارید.

5 پاسخ به این سوال داده شده است
majid پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب

متاسفانه با درج امر پناهندگی در پرونده شما در دریافت اقامت کانادا میتواند بسیار اختلال ایجاد نماید به همین دلیل بایستی تلاش مضاعفی در این راستا نمایید برترین امر برای شما در صورت داشتن شرایط میتواند سصرمایه گذاری و یا تحصیل و کار باشد

hosseinheathead پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب

پس از اعلام پناهندگی دیگر شما قادر به مهاجرت به دیگر کشور ها نمی باشید و همچنین موسسه ما نیز اقدامی در خصوص افرادی که اعلام پناهندگی کرده اند متاسفانه اقدامی ندارد.

با تشکر و احترام فراوان

a.h.m پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب متاسفانه چون در کشور ترکیه اعلام پناهندگی نمودید باید تا دریافت پاسپورت این کشور در همانجا باشیید و امکان رفتن به کشور دیگری برای شما ممکن نیست. موفق باشید.

sahar پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز موسسه ما اقدامی برای پناهندگی نداشته و به همین خاطر اطلاعاتی نیز در این زمینه نداریم. پیشنهاد می شود راه های قانونی را برای مهاجرت خود بررسی نمایید.

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب ، خیر این امکان برای شما وجود ندارد

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...