روش های مهاجرت با مدرک فوق دیپلم عمران و ۳۶ سال سن

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیروش های مهاجرت با مدرک فوق دیپلم عمران و ۳۶ سال سن
0
کریم پرسیده شده در 3 هفته پیش

با سلام. روزتون به خیر. برای مدرک فوق دیپلم عمران و ۳۶ سال سن، چه پیشنهادی برای مهاجرت به آلمان دارید؟ با تشکر

5 پاسخ به این سوال داده شده است
negar.vakili پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

با سلام

دوست گرامی روش های متعددی وجود دارد که باید شرایط کامل خود را ذکر می کردید اما می توانید از طریق دوره های زبان اقدام نمایید و پس از آن وارد بازار کار شوبد تا بتوانید اقامت خود را نیز اخذ نمایید. برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان مشاوره نمایید.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

با سلام و وقت بخیر

دوست عزیز به طور کلی روش های تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی وجود دارد بجز مورد اخر موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه خدمات می باشد. با توجه به شرایط سن و مدرک تحصیلی شما امکان مهاجرت کاری یا تحصیلی به آلمان ندارید ولی می توانید با دوره تحصیلی در اروپا وارد شوید و به این طریق بتوانید بکار برسید. ولی لازم است بودجه و وضعیت تاهل شما هم بررسی شود.

m.yousefi پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز جهت اقدام برای ویزای جستجوی کار آلمان شما بایستی حداقل مدرک دانشگاهی در سطح لیسانس ارائه فرمایید و سطح زبان شما نیز بایستی در سطح B1 باشد همچنین جهت اقدام برای ویزای تحصیلی آلمان به علت اینکه سن و گپ تحصیلی شما زیاد می باشد ریسک خواهید داشت فلذا بهتر می باشد ابتدا از طریق دوره های زبان در کشورهایی مانند اتریش و مجارستان اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا با بررسی کامل شرایط شما در صورتی که برای این روش واجد شرایط هستید شما را در این خصوص راهنمایی نمایند.

mie malekpour31 عضو سایت پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز برای اخذ ویزای جست و جوی کار آلمان شما می بایست حد اقل مدرک لیسانس و مدرک زبانb1 آلمانی و سه سال سابقه کار داشته باشید . با توجه به سن شما اخذ ویزای تحصیلی نیز با ریسک بالائی همراه خواهد بود .بهترین روش ورود به اروپا و حوزه شنگن از طریق اخذ پذیرش تحصیلی در دوره های زبان مجارستان و اتریش می باشد تا از این طریق فرصت کاریابی در کشورهای مختلف از جمله آلمان را داشته یاشید.

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام و عرض ادب

به صورت کلی امکان مهاجرت از طریق تحصیل در دوره های زبان و سرمایه گذاری برای شما امکان پذیر می باشد اما جهت تعیین بهترین روش شرایط شما می بایست مورد بررسی دقیق قرار گیرند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...