روش های مهاجرت به کانادا برای افراد با نمره زبان پایین و دارای امتیاز کمتر از ۶۷ در اسکیل ورکر

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریروش های مهاجرت به کانادا برای افراد با نمره زبان پایین و دارای امتیاز کمتر از ۶۷ در اسکیل ورکر
0
rahimi پرسیده شده در 5 ماه پیش

سلام.خداقوت. من ۳۷ ساله هستم و دارای مدرک لیسانس در رشته مکانیک هستم. همچنین مدارک فنی حرفه ای هم دارم. ۱۴ سال هست که در کار خودروسازی فعالیت می کنم و سابقه کار دارم. الان دارم برای مدرک آیلتس می خوانم. تصمیم دارم با همسر و دو فرزندم مهاجرت کنم اما امتیاز اسکیل ورکر من ۶۲ میشه. آیا روش دیگه ای وجود دارد که به نمره زبان کمتر و امتیاز کمتری نیاز داشته باشد؟

1 پاسخ به این سوال داده شده است
m.yousefi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز جهت اقدام برای ویزای کاری کانادا بایستی حداقل ۶۷ امتیاز را کسب نمایید اما با توجه به رشته تحصیلی و تخصص کاری شما شانس کاریابی بالایی در کشورهایی مانند آلمان و اتریش دارید زیرا در این کشورها به نیروی کار با تخصص شما نیاز دارند. البته برای این کشورها در ابتدا نمیتوانید به همراه خانواده محترمتان مهاجرت نمایید و پس از اینکه شغل مناسبی پیدا کردید میتوانید برای اعضای خانواده نیز درخواست دهید لذا پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا شرایط شما را کاملا بررسی نمایند و در این خصوص شما را راهنمایی نمایند.