روش های کاریابی در کانادا برای دارندگان فوق دیپلم مکانیک

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریروش های کاریابی در کانادا برای دارندگان فوق دیپلم مکانیک
0
مصطفی حیدری پرسیده شده در 1 ماه پیش

با سلام. اوقات خوبی را براتون آرزو می کنم

من صادق هستم و ۲۱ سال سن دارم. مدرک فوق دیپلم مکانیک را به تازگی گرفتم و خیلی علاقه دارم که به کشورهای خوب و دسته اول مثل کانادا برم و اونجا مشغول به کار بشم. حتی اگر لازم باشه حاضرم اونجا درس هم بخوانم. اما الان اولویتم این هست که از طریق کار به کانادا بروم.

اگر براتون مقدوره درمورد روش های پیدا کردن کار در کشور کانادا یا کشورهای خوب یه کم توضیح بدید. ممنون

6 پاسخ به این سوال داده شده است
R Dpr پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز به طور کلی برای کار در کشورهای مختلف یا نیاز به جاب آفر است و یا لازم است شما از طریق ویزاهای جاب سیکر و یا پروسه هایی مثل اسکیلد ورکر کانادا اقدام کنید. متاسفانه با توجه به مدرک تحصیلی شما که زیر لیسانس هست و عدم داشتن سابقه مرتبط شیوه کاری خیلی برای شما مناسب نیست و بهتر است از طریق شیوه های تحصیلی اقدام کنید.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام و وقت بخیر

دوست عزیز برای کار در کانادا باید از طریق پروسه اسکیل ورکر که امتیاز بندی است ورود بیابید. برای کسب امتیاز شما باید حداقل مدرک لیسانس، ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته، مدرک زبان آیلتس ۷ به بالا ارائه کنید. در نتیجه با توجه به شرایط سنی شما بهترین روش تحصیل در کانادا است. شما می توانید برای دوره های کواپ یعنی کار ضمن تحصیل در کانادا اقدام کنید که نصف دوره تحصیل و نصف دوره کار با حقوق است.

negar.vakili پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

دوست عزیز برای کار در کانادا می توانید از طریق اسکیل ورکر اقدام نمایید که باید امتیاز مورد را کسب کنید. برای اخذ ویزای کار کانادا و کسب امتیازات لازم باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد و سابقه کار مرتبط پس از لیسانس نیز ارائه نمایید همچنین باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه دهید و سپس برای ویزای کار کانادا اقدام داشته باشید. در حال حاضر بهترین روش برای مهاجرت شما از طریق تحصیل می باشد که می توانید شرایط خود را با کارشناسان بررسی نمایید.

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

برای کار در کانادا وارد پروسه اسکیلد ورکر می شوید که یک پروسه امتیازی بر اساس سن، تحصیلات، سابقه کاری با بیمه، سطح زبان و پاره ای از شرایط دیگر می باشد. با توجه به شرایط شما شانس اقدام برای این پروسه را ندارید و بهترین گزینه اقدام از طریق تحصیل می باشد.

samirahtmi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست عزیز برای کار در کانادا شما یا باید جاب آفر داشته باشید و یا اینکه از طریق پروسه اکسپرس انتری اقدام کنید که با توجه به شرایطی که از خودتون ذکر کردید به نظرم بهتره تحصیلی ورود کنید تا اینکه کاری برید چون برای کار در سیستم اکسپرس انتری باید امتیاز لازم داشته باشبد

amir hosein pour پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

شما با این سن ، بعید میدونم بتونید سابقه کار پس از تحصیل نشون بدید

سطح زبان بسیار بالا میخواد

به نظرم شما اگر کاری وارد بشید خیلی بهتره

البته سطح بودجه و زبان شما هم باید تخمین زده بشه

به نظرم یه تایم مشاوره بگیرید

ان شاء الله بتونیم کمک تون کنیم

ممنون

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...