زمان برگزاری سمینار موفقیت و مهاجرت در نوروز ۱۳۹۹

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیزمان برگزاری سمینار موفقیت و مهاجرت در نوروز ۱۳۹۹
0
hosseinheathead پرسیده شده در 1 ماه پیش

با سلام.

آیا در سمینار امکانش هست که شرایط صحبت با جناب دکتر ملک پور و مشاوره مستقیم با ایشون رو داشته باشیم؟ لطفاً روزهای دقیق سمینار را اعلام می فرمایید؟

با تشکر

8 پاسخ به این سوال داده شده است
a.h.m پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

بله دوست گرامی امکان مشاوره مستقیم با جناب دکتر و سایر مشاورین ارشد وجود دارد و سمینار در تاریخ ۳ تا ۵ فروردین برگزار خواهد شد.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

بله امکان صحبت و مشاوره با آقای دکتر هست منتهی به دلیل حجم درخواست ها در صورتی که تمایل به مشاوره با ایشون رو دارید باید وقت مشاوره بگیرید.

negar.vakili پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

با سلام

دوست گرامی سمینار در تاریخ ۳ تا ۵ فروردین برگزار می شود و پس از سمینار امکان صحبت با آقای دکتر را خواهید داشت اما با توجه به حجم بالای درخواست ها اگر قصد مشاوره ۱ ساعته و تخصصی با آقای دکتر را داشته باشید می توانید تایم مشاوره خود را رزرو نمایید و از طریق اسکایپ با ایشون به صورت کامل صحبت کنید .

samirahtmi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام دوست عزیز۳ ام تا ۵ ام هست و اونجا امکان مشاوره با دکتر ملک پور و همینطور کارشناسان وجود داره علاوه بر اون مبلغ سمینار از حق الوکاله کسر میشه

rayhaneh پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

دوست عزیز سمینار در تاریخ ۳ تا ۵ فروردین برگزار خواهد شد و امکان صحبت و اخذ مشاوره با اقای دکتر ملک پور و مشاورین ارشد امکان پذیر است

علاوه بر اینکه هزینه ی سمینار از حق الوکاله شما کسر خواهد شد کلی شرایط ویژه موسسه برای متقاضیان در نظر گرفته است!

بهتر است با موسسه تماس حاصل نمایید تا مشاورین شما را کامل راهنمایی نمایند

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب. بله این امکان وجود دارد که با استاد ملک پور به صورت فیس تو فیس صحبت بکنید

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام دوست عزیز این صرفا یک سمینار نیست این فرصتی از جهت مهاجرت و انتخاب درست و صحیح راه مهاجرت و موفقیت تمام در این مسیر با آموزه های جناب آقای دکتر ملک پور. مدت زمان برگزاری این سمینار ۳ روز است و از سوم تا پنجم فروردین ماه ۱۳۹۹ در خدمت شما هستیم.

sahar پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام

دوست عزیز تاریخ سمینار از سوم تا پنجم فروردین هست . به شما زمانی داده می شود و شما می توانید سوالات خود را از جناب دکتر ملک پور بپرسید. علاوه بر آن کارشناسان موسسه نیز در سمینار حضور داشته و شما می توانید با کارشناسان نیز مشاوره نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...