زندگی بازنشستگی در نروژ و اروپا

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هازندگی بازنشستگی در نروژ و اروپا
0
بهرام پور پرسیده شده در 6 ماه پیش

سلام ،بنده بازنشسته دولت با ۵۵ سال سن ،آیا امکان مهاجرت برای بنده که بازنشسته شده ام و خانواده ۴ نفره به نروژ وجود دارد؟

3 پاسخ به این سوال داده شده است
mahdavi عضو سایت پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

با سلام خدمت شما دوست عزیز.
این امکان برای شما وجود دارد که از طریق روش های خودحمایتی در کشورهای مختلف از قبیل اتریش و فرانسه اقدام بکنید.این روش مهاجرتی کاملا مناسب افراد بازنشسته می باشد.جهت دریافت جزئیات این روش می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بکنید.

m.sadat پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام و عرض ارادت دوست عزیز
بله شرایط برای شما کاملا فراهم هست که بتونید در صورت داشتن تمکن مالی کافی بدون انتقال هیچ گونه سرمایه ای از ایران به اروپا ، اقامت اروپا را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات جزئی تر می یتوانید از شرایط مشاوره ی تلفنی رایگان موسسه حفوفی ملک پور بهره مند گردید تا شرایط شما دقیق تر بررسی شود و موارد و نکته های مورد نیاز جهت اخذ این اقامت را دریافت نمایید.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام با توجه به سن تون و اینکه قصد دارید خونوادگی مهاجرت کنید میشه پروسه خودحمایتی رو بهتون پیشنهاد داد که تنها با اثبات داشتن تمکن مالی مورد نیاز بتونید اقامت بدست بیارید. در حال حاضر برای کشورهایی مثل فرانسه یا اسپانیا می تونید اقدام کنید. خود حمایتی اتریش هم یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی به شماست، اما در طول سال ظرفیت محدود خودشون و زمان ثبت نام خودشو داره. پیشنهاد میکنم با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید تا به صورت رایگان و تلفنی راهنمایی تون کنن

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...