سرمایه لازم جهت مهاجرت برای دانشجویان دبیری زبان انگلیسی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیسرمایه لازم جهت مهاجرت برای دانشجویان دبیری زبان انگلیسی
0
مهدی محبوبی پرسیده شده در 2 هفته پیش

سلام بنده ۲۰ سالمه و رشته ام اموزش زبان انگلیسی از دانشگاه رجایی تهران هست. یعنی شغلم دبیری زبان انگلیسی هست. در حال حاضر لیسانس میخونم. برای فوق میخوام اقدام کنم و از الان اماده بشم. شما چه کشوری رو برای من مناسب میدونید و من باید چقدر سرمایه پس انداز کنم؟

5 پاسخ به این سوال داده شده است
behaminkarimi پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام وقت بخیر

برای برنامه ریزی طولانی مدت در امر مهاجرت،پیش بینی تغییر قوانین بسیار دشوار می باشد.به دلیل تغییرات هر ساله هر چند کوچک یک طرح کامل برای برنامه طولانی مدت نمی توان ارائه داد. ولی افزایش سطح زبان و تمکن مالی دو گزینه کلیدی هستند که همواره وجود دارند.

موفق باشید

m.yousefi پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز در ابتدا بایستی شرایط شما به صورت تخصصی بررسی شود تا با توجه به شرایط شما کشوری که مناسب شما می باشد مشخص گردد. لطفا دقت بفرمایید که با توجه به اینکه ممکن است قوانین در طی سال های آینده تغییر کند از الان نمیتوان برای چند سال آینده به صورت قطعی اظهار نظر نمود.

mamad پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام ، با توجه به اینکه سطح زبانتون خوب هست کشورهای انگلیسی زبان نتیجه خوبی داره براتون ، مدرک زبان با نمره بالا داشته باشین شانستون خوب هست ، رشته های مدیریتی و رشته های مرتبط با آموزش خوبه براتون ، کانادا، هلند و دانمارک گزینه های مناسب شرایط شما هستن ، هزینه های در کانادا سالانه حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار دلار کانادا هست ، دانمارک و هلند هم ۱۲ تا ۱۴ هزار یورو هزینه دارین

mohammad amiri پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام وقتی بخیر، برای گرفتن پذیرش های تحصیلی، شما باید مدرک زبان ایلتس اکادمیک داشته باشید . در خصوص هزینه های زندگی هم باید ابتدا کشور شما مشخص شود

esmaeili.m پاسخ داده شده در 6 روز پیش

با سلام و عرض ادب

دوست عزیز برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس عموما مدرک آیلتس ۶٫۵ نیاز است. سن و میزان تمکن مالی هم مهم می باشد که بسته به کشور تعریف می شود. برخی کشورها نظیر کانادا، انگلیس، آلمان روی گپ تحصیلی برای ویزا حساسیت دارند در نتیجه اگر قصد مهاجرت به این کشورها را دارید باید سعی نمایید بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی اقدام کنید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...