شانس گرفتن پذیرش فوق لیسانس کانادا برای دارنده مدرک فوق لیسانس در رشته برنامه ریزی شهری

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاشانس گرفتن پذیرش فوق لیسانس کانادا برای دارنده مدرک فوق لیسانس در رشته برنامه ریزی شهری
0
علیرضا قزلقیه پرسیده شده در 6 ماه پیش

با سلام. معدل کارشناسی بنده ۱۳٫۰۹ می باشد در رشته مهندسی مکانیک در سال ۸۷ فارغ التحصیل شدم و از سال ۸۹ تاکنون مشغول به کار در شرکت هواپیمایی می باشم مرتبط به رشته کارشناسی. سال ۹۵ هم در رشته برنامه ریزی شهری در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیل شدم با معدل ۱۷٫۹۹ . سن بنده ۳۶ هست. می خواستم بدونم با گرفتن مدرک ایتلس شانس گرفتن پذیرش در مقطع فوق لیسانس در کانادا را دارم.؟ در ضمن بنده متاهل و دارای ۱ فرزند می باشم.

8 پاسخ به این سوال داده شده است
esmaeili.m پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

با سلام و عرض ادب
دوست عزیز کشور کانادا روی سن و گپ تحصیلی حساس است و نهایت ۵ سال گپ تحصیلی را قبول میکند. شما برای دکترا میتونید اقدام کنید یا اگر شرایط سنی همسرتون مناسب باشه میشه برای ایشون پذیرش گرفت شما به صورت همراه ایشون وارد کانادا بشید و مهاجرت کنید.

R Dpr پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام و عرض ادب،
دوست عزیز با توجه به اینکه می توانید گپ تحصیلی را با نامه کاری پر کنید شاید شانس داشته باشید اما پروسه شما ریسکی هست. اما گزینه بهتر برای شما آن است که برای کشورهای اروپایی با ریسک پایین تر اقدام کنید.

mahsun پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اخذ پذیرش از دانشگاه با معدل ۱۳ قطعا به چالش بر میخورید مخصوصا اینکه سن بالایی دارید. اگر مدرک زبان قوی می توانید ارائه بدهید برای اسکیل ورکر کانادا اقدام نمایید. پیشنهاد میشه قبل هر اقدامی تحقیق بکنید و از یک وکیل مهاجرت معتبر مشاوره بگیرید تا پرونده شما کامل بررسی بشه. موفق باشید.

samirahtmi پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام و عرض ادب دوست عزيز براي كارشناسي ارشد در كشور كانادا فقط مدرك مهم نيست بايد شرايط سني ، زبان و شرايط ماليتون هم در كنارش بررسي بشه
با اين رشته كه فرموديد ميشه رشته هاي مديريتي براتون اقدام كرد و يا رشته مرتبط با ليسانستون به صورت كلي بايد شرايطتون دقيق تر بررسي بشه

tlu پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز کشور کانادا برای فاصله زمانی بین مقاطع تحصیلی اهمیت ویژه ای قائل هست و همچنین سن متقاضی.

اگر در مقطع لیسانس برای فوق لیسانس بخواهید اقدام کنید زیسک ویزای شما بالا میره. به صورت کلی شرایط شما باید بررسی بشه. سن و تحصیلات همسرتون هم می تونه تاثیر گذار باشه. اگر فوکوس شما روی کشور کانادا هست از طریق همسرتون اقدام کنید.

Parisa.r پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

دوست عزیز از آنجاییکه کانادا روی سن و گپ تحصیلی حساس است، شانس دریافت ویزای شما کم است بخصوص اینکه اگر نخواید مدرک زبان آیلس ارائه بدید. بهترین گزینه برای شما تحصیل در اروپاست

farhang پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

متقاضی گرامی، کشور کانادا روی سن و گپ تحصیلی بسیار حساس می باشد و توجیه کردن این امر که چرا می خواهید مجدد فوق لیسانس بخوانید امر تقریبا مشکلی می باشد.

در ابتدا می بایست سطح زبان شما مشخص گردد. حداقل نمره آیلتس آکادمیک ۶٫۵ از مدارک مورد نیاز می باشد.

اگر تنها هدف و مقصد شما کانادا می باشد می بایست با مشاورین رسمی دولت کانادا جلسه مشاوره داشته باشید تا شانس شما را بررسی کنند.

اگر خیر شما برای اروپا شانس بالاتری دارید.

موفق و پیروز باشید

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرص ادب. کیس شما برای تحصیل در کانادا با ریسک همراه است . پیشنهاد می شود برای اروپا مهاجرت نمایید