شرایط آماده کردن مدارک برای وقت سفارت آلمان

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاشرایط آماده کردن مدارک برای وقت سفارت آلمان
0
حسین اسدی پرسیده شده در 1 ماه پیش

با عرض سلام و خسته نباشيد اينجانب ۳۲ دارم و داراي مدرك كارداني برق – الكترونيك هستم و دانشجوي كارشناسي برق الكترونيك هستم. ۸ سال سابقه تدريس در مدارس فني حرفه اي در زمينه برق دارم ميخواستم بپرسم با توجه به اينكه وقت ويزاي تحصيلي يا كار در آلمان حداقل ۱ سال طول ميكشه ميتونم با شما قرارداد ببندم تا وقت سفارت آماده بشه مدرك كارشناسيم آماده بشه؟ يا حتما بايد مدارك كامل براي سفارت بفرستين تا وقت بدهند؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد چون ميخوام زمان رو از دست ندهم.

3 پاسخ به این سوال داده شده است
m.yousefi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز برای درخواست وقت سفارت آلمان نیازی به ارائه مدارک تحصیلی نمی باشد اما در زمان سفارت بایستی مدارک شما توسط سازمانی در آلمان تایید شده باشند فلذا با توجه به زمانبر بودن پروسه تایید مدارک بایستی مدارک شما از ابتدا آماده باشند تا در زمان سفارت تایید مدارکتان را دراختیار داشته باشید و با توجه به اینکه مدرک کاردانی در آلمان معادلی ندارد در اکثر مواقع مدرک کاردانی مورد تایید قرار نمیگیرد فلذا توصیه می شود که با مدرک کاردانی اقدام نفرمایید.

behaminkarimi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام وقت بخیر

در هنگام اخذ تایم سفارت نیازی به موجود بودن مدارک نمی باشد ولی باید توجه داشته باشید که اصولا برای ویزای جستجوی کار آلمان شما نیازمند داشتن مدرک لیسانس و سابقه کار مرتبط با آن بعد از اخذ مدرک خود را دارید.لذا بهتر آن است که از مسیرهای مطمئن تر اقدام به مهاجرت داشته باشید.

برای بررسی دقیق شرایط خود با مشاورین در تماس باشید موفق باشید

z.ghasemi پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام وعرض ادب

دوست عزیز در هنگام اخذ نوبت سفارت نیازی به ارائه مدارک نیست. اما زمان مراجعه به سفارت باید مدارک کامل خود را ارائه دهید. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان شما باید سه سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی داشته باشید و این سه سال باید پس از اتمام تحصیلات در مقطع لیسانس باشد. بنابراین اگر در حال اخذ مدرک کارشناسی هستید نمی توانید برای این نوع ویزا اقدام کنید. در خصوص تحصیل نیز کشور آلمان برروی سن و گپ تحصیلی حساس است. شاید بهتر باشد شرایط شما برای کشورهای دیگر بررسی شود. برای بررسی شرایط خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل بفرمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...