شرایط اخذ اقامت و سرمایه مورد نیاز برای ثبت نمایندگی یک شرکت در انگلستان

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سرمایه گذاری و تمکن مالیشرایط اخذ اقامت و سرمایه مورد نیاز برای ثبت نمایندگی یک شرکت در انگلستان
0
hosein jameyi پرسیده شده در 2 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

قبل از هرچیز تشکر میکنم از سایت خوبتون یک سوال در خصوص ثبت نمایندگی در انگلستان داشتم.

آیا امکان ثبت نمایندگی یک شرکت در انگلستان توسط یک فرد ایرانی وجود دارد ؟

واگر بله ، آیا امکان اخذ اقامت از این راه امکان پذیر است ؟

چه مقدار سرمایه و چه شرایطی نیاز هست؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

5 پاسخ به این سوال داده شده است
esmaeili.m پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

دوست عزیز برای ثبت شرکت در انگلستان باید یک طرح تجاری قوی ارائه نمایید تا مورد تایید این کشور واقع شود. شما باید ۲۰۰ هزار پوند سرمایه داشته باشید و شرط استخدام نیروی کار انگلیسی دارید.اگر هدف شما اخذ اقامت در اروپا در کنار سرمایه گذاری است، می توانید برای سایر کشورهای اروپایی که روند راحتتری دارند مثل اتریش اقدام کنید.

w0of0o پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام

برای ثبت شرکت تو انگلستان و دریافت اقامت روند خیلی خیلی پیچیده و سختی رو پیش رو دارید و باید طرح تجاری بدین و طرح تجاری شما توسط یک سری موسسات خاص مورد تائید اولیه قرار بگیرن و بعد میره برای تائیدیه های بعدی.

Samiramiri پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

با توجه به لغو قانون سرمايه گذاري ٢٠٠ هزار پوندي در انگلستان شما در حال حاضر فقط از طريق سرمايه گذاري ٢ميليون پوندي امكان اخذ اقامت داريد و براي ثبت نمايندگي مي بايست با كمك يك شهروند انگليسي اين كار را انجام دهيد

sahar پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز برای این پروسه شما باید ۲۰۰ هزار پوند سرمایه داشته باشید و طرح تجاری قوی ای ارایه دهید. البته لازم است بدانید که دولت انگلیس سخت گیری بالایی برای اهدای اقامت خود دارد و شانس پذیرش در این پروسه بسیار پایین است.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام وعرض ادب

دوست عزیز برای سرمایه گذاری در این کشور نیاز به بیزنس پلن و ثبت شرکت هست. سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی در حال حاضر فعال نیست و تنها از طریق سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی می توان اقامت از طریق سرمایه گذاری را اخذ کرد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...