شرایط اخذ اقامت کاری کانادا

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریشرایط اخذ اقامت کاری کانادا
0
حسین بیکدلی پرسیده شده در 1 ماه پیش

با سلام

می خواستم بدونم برای اینکه اقامت کاری کانادا رو بدست بیارم باید چه شرایطی داشته باشم یا بخوام اون شرایط رو مهیا کنم؟

5 پاسخ به این سوال داده شده است
m.yousefi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز سیستم skilled worker کانادا یک سیستم امتیازی می باشد که مواردی مانند سن، مدرک زبان، مدرک تحصیلی و سابقه کاری قسمت عمده امتیازات شما را تشکیل می دهند و بایستی در خصوص روزمه شما اطلاعات کافی داشته باشیم تا بتوانیم بررسی نماییم که آیا شما امتیازات لازم را کسب می نمایید یا خیر. برای مثال حداقل آیلتس موردنیاز برای این روش آیلتس ۶ می باشد که تمامی بنداسکورها نیز ۶ باشند البته این حداقل نمره آیلتس موردنیاز می باشد و بسته به شرایط هر شخصی ممکن است آیلتس با نمره بالاتری نیاز باشد فلذا پیشنهاد میکنم امتیازاتتان را با کارشناسان محاسبه نمایید.

behaminkarimi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام وقت بخیر

اقامت کاری کانادا و یا همان روش اسکیل ورکر بر اساس امتیاز بندی می باشد،آیتم های سن،تحصیلات، سابقه کار و سطح زبان فرد متقاضی در این روش نقش دارند که هر کدام براساس تقسیم بندی های خاص خود به متقاضی امتیاز می دهد،شما می توانید برای بررسی دقیق شرایط خود و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه محاسبه امتیازات خود با مشاورین در تماس باشید

موفق باشید

esmaeili.m پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

سیستم کار در کانادا، امتیازبندی است و فاکتورهایی نظیر:سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط با رشته، مدرک زبان تعیین کننده است. این سیستم دو مرحله ای است در مرحله اول از ۱۰۰ امتیاز باید ۶۷ امتیاز اخذ نمایید تا واجد شرایط شوید. مرحله دوم در استخر مجازی قرار گرفته و با سایر متقاضیان رقابت خواهید نمود. بر اساس کف امتیازی که هر ماه اعلام می شود، در صورتی که بتوانید امتیاز لازم را اخذ نمایید می توانید وارد محیط شوید و از همان ابتدا اقامت دائم یا pr خواهید داشت.

negar.vakili پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

دوست گرامی برای اخذ ویزای کار کانادا باید در سیستم امتیاز بندی این کشور وارد شوید و از مواردی مانند سن، تحصیلات، مدرک زبان، سابقه کار و … امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید. اما برای بررسی شرایط و امتیاز کامل خود باید شرایط خود را با کارشناسان به صورت کامل بررسی نمایید.

samirahtmi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست عزیز باید از نظر سنی تحصیلی سابقه کاری مدرک زبان شرایط شما مورد بررسی قرار بگیره

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...