شرایط اخذ اقامت کار در کشورهای اروپایی با ۸ سال سابقه کار در رشته مهندسی برق

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریشرایط اخذ اقامت کار در کشورهای اروپایی با ۸ سال سابقه کار در رشته مهندسی برق
0
ابراهیم صالح آبادی پرسیده شده در 3 ماه پیش

سلام. خداقوت به همه. من ۳۷ سالم هست و حدود ۸ سال هست که در زمینه مهندسی برق سابقه بیمه دارم. میخواستم ببینم برای اقامت کار اروپا چه شرایطی باید داشته باشم؟ خیلی ازتون ممنونم

6 پاسخ به این سوال داده شده است
hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب

شرایط شما شرایط مناسبی می باشد و در صورت داشتن حداقل مدرک لیسانس و داشتن مدرک زبان امکان اقدام برای ویزا های جست و جوی کار کشور های آلمان و اتریش را دارید.

negar.vakili پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

باسلام

دوست عزیز بهتر است شرایط کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی درست وجود داشته باشد. اگر مدرک تحصیلی و دانشگاهی مرتبط با سابقه کار دارید می توانید برای ویزاهای کار اقدام نماید اما بهتر است شرایط کامل خود را با کارشناسان بررسی کنید.

m.yousefi پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز با توجه به اینکه تخصص شما جزو مشاغل مورد نیاز در آلمان و اتریش می باشد لذا شانس کاریابی بالایی در این کشورها دارید اما جهت اقدام برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش شما نیاز به مدرک دانشگاهی مرتبط با تخصص شغلیتان و مدرک زبان نیز خواهید داشت. پیشنهاد میکنم با کارشناسان تماس حاصل فرمایید تا شرایط شما را به صورت تخصصی بررسی نمایند.

mostafa gholampour پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام. رشته ی شما رشته ی بسیار خوبیه سنتون اما برای ویزا های کار ریسک داره. بهتر هست برای ویزا های تحصیلی اقدام کنید تا از راه تحصیل به کار برسید. شرایط دیگری هم باید بررسی بشه مثل سطح زبان و پشتوانه ی مالی. بهتره که با موسسه تماس بگیرید تا کامل مورد بررسی قرار بگیره شرایطتون

mie malekpour31 عضو سایت پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام

دوست عزیز رشته شما از رشته های مورد نیاز در کشور آلمان و اتریش هست و چنانچه مدرک زبان داشته باشید می توانید برای ویزای جاب سیکر اقدام کنید .لطفا با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان شرایط شما را بررسی و در این خصوص شما را راهنمائی نمایند.

tlu پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست بزرگوار شرايطتتون عاليه براي ويزاي جستجوي كار آلمان و اتريش چرا كه در اين رشته و تخصص دچار بحران نيروي كاري هستند و شما از طريق ويزاي جستجوي كار مي تونيد وارد اين كشورها بشيد و به دنبال كار بگرديد فقط به اين مطلب توجه داشته باشيد كه بايد سريعتر اقدام كنيد چون اين پروسه زمانبر هست و بايد سريعتر اقدام كرد.مي تونيد در فرم واتس آپ ما در سايت ثبت نام كنيد تا مشاوران ما در اسرع وقت باتون تماس بگيرند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...