شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج و تغییر ویزای تحصیلی به اسپانسرشیب

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیشرایط اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج و تغییر ویزای تحصیلی به اسپانسرشیب
0
سارا موسوی پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام

من ویزای تحصیلی دارم و یک سال هست که در کانادا (ونکوور) زندگی میکنم. در کانادا با مردی کانادایی آشنا شدم و قصد ازدواج داریم تا بتوانم زودتر اقامت بگیرم. سوال اولم این هست که درصورت ازدواج با این شخص، می توانم به ایران برگردم یا از لحاظ دین یا مسائل دیگر برام مشکل ساز میشه؟

سوال دوم: اگر ویزای تحصیلی را به اسپانسرشیپ تغییر بدم (یا در صورت امکان هر دو را داشته باشم) کمکی به مخارج تحصیل (که بسیار سنگین هست) می کنه یا نه؟

و سوال آخر: اگر ویزای اسپانسرشیپ داشته باشم، باز هم باید هر ترم در دانشگاه ثبت نام کنم تا بتوانم در کانادا بمانم؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
h.mahdavi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

از طریق ازدواج شما می توانید به اقامت برسید ولی این برای شما مشکلی ایجاد نمی کند.

برای بحث اسپانسپر شیب این مسايل مربوط به ساپورتهای مالی می شود … وقتی شما اقامت از طریق ازدواج داشته باشید امکان تحصیل در کانادا را دارید و این مستلزم ساپورت از طرف همسرتان است

maryam sharifi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام بر شما برای اخذ اقامت از طریق ازدواج شروطی وجود دارد یکی از این شروط آن است که همسر شما از لحاظ مالی توانایی ساپورت شما رو داشته باشد. شما در صورت ازدواج می توانید باز هم تحصیل کنید اما اگر اقامت شما از طریق ازدواج باشد نیاز به تمدید استادی پرمیت نیست. به هر حال به دلیل اینکه به مشکلی بر نخورید بهتر است حتما با مشاور یا وکیل باتجربه مشورت کنید.

Samiramiri پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

امكان تغيير ويزاي تحصيلي شما به ويزاي ازدواج وجود دارد و در صورت تغيير نوع اقامت به ازدواج اجازه رفت و آمد به ايران داريد در صورت تغيير نوع اقامت مي توانيد در دانشگاههاي دولتي و ارزان ثبت نام كنيد و اجازه كار تمام وقت داشته باشيد

alireza پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

ازدواج شما سبب اعطای اقامت به شما می شود و اشکالی در رفت و و آمد شما به ایران به وجود نخواهد آورد و از آن پس آزاد هستید هر دوره ی تحصیلی را که مایل باشید ادامه بدهید. وقتی شما ازدواج کنید ، اقامت کانادا رو می گیرید و شما مانند یک کانادایی تحصیل می کنید و نیاز نیست هر ترم study permit بگیرید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...