شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق اسکیل ورکر کانادا با ۳ سال سابقه کار در رشته مهندسی کشاورزی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریشرایط اخذ اقامت کانادا از طریق اسکیل ورکر کانادا با ۳ سال سابقه کار در رشته مهندسی کشاورزی
0
مهران میرزااقایی پرسیده شده در 2 ماه پیش

با سلام خدمت شما و عرض خسته نباشید. سوالم اینه که با شرایط من چقدر امکانش هست که بتونم تو روش اسکیل ورکر موفق باشم؟ من ۲۸ سالم هست و ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته درسیم دارم. مهندسی کشاورزی خوندم. سطح زبانم بد نیست ولی می تونم بخونم و بهترش کنم. اما سرمایه مالی زیادی ندارم. به نظر شما امیدی هست؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
m.yousefi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز skilled worker کانادا یک سیستم امتیازبندی می باشد که سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری و سطح زبان شما تاثیربسیار زیادی در امتیازات شما دارند برای مثال شما بایستی حداقل آیلتس ۶ که هیچ بنداسکوری نیز کمتر از ۶ نباشد را ارائه نمایید. پیشنهاد میکنم جهت کسب اطلاعات بیشتر مقالات سایت که در خصوص ویزای کاری کانادا می باشند را مطالعه فرمایید.

mostafa gholampour پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

دوست عزیز سلام. مدرک تحصیلی شما، سن و سابقه ی کار شما مناسب هست اما تنها این دو شرط کافی نیست. شما باید مدرک زبان آیلتس داشته باشید با نمره ی ۷٫

به طور کلی ویزا های کاری پشتوانه ی مالی زیادی نیاز ندارند. بهتر هست برای مشاوره ی دقیق تر با موسسه تماس بگیرید.

w0of0o پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

به نظرم برای استرالیا و کانادا اقدام کنید هر کدوم دیدید امتیاز بهتری کسب میکنید اون رو با ویدئو و راهنمایی وکیل انجام بدین. نیاز به وکیل گرفتن نیست فقط از یه وکیل مشورت بگیرید که کدوم بهتر هست و چه نکاتی رو باید رعایت کنید.زبان رو هم حداقل برای ۷ بخونید.

hiva پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

دوست گرامی در حال حاضر از شرایط مطلوبی برای مهاجرت از طریق کار برخوردار هستید.

ویزای کار کانادا نیز بر اساس pbs می باشد و هر کدام از متقاضیان از امتیازات بالاتری برخوردار باشند شانس بسیار زیادی خواهند داشت.

اگ بتوانید مدرک زبان بالایی را ارائه دهید به مراتب شرایط خود را بهبود بخشیده اید

پیشنهاد میکنم حتما در این زمینه با کارشناسان ارشد مشورت نمایید تا یک پرونده بی نقص را بتوان پیش برد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...