شرایط اخذ ویزای کاری در اتریش و آلمان

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریشرایط اخذ ویزای کاری در اتریش و آلمان
0
وحید ملائی پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام. روزتون بخیر و نیکی

اگر براتون مقدوره درمورد دریافت ویزای کار برای کشور آلمان یا اتریش توضیح بدید. بنظر شما بهتر هست که برای ویزای کار اتریش و آلمان اقدام کنم یا برای کار کانادا؟

11 پاسخ به این سوال داده شده است
behaminkarimi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام وقت بخیر.

اولین قدم در انتخاب این دو مقصد بررسی شرایط شما می باشد.رشنه تحصیلی شما،سن،سابقه کار و…همگی در انتخاب مقصد شما تاثیر گذار می باشد.بهتر است برای بررسی دقیق شرایط خود با مشاورین در تماس باشید

موفق باشید

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

برای پاسخ به این سوال شرایط شما از قبیل سن، تحصیلت، سابقه کاری و سطح زبان شما می بایست مورد بررسی دقیق قرار گیرند تا بتوان به این سوال شما پاسخ دقیقی داد.

m.yousefi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز با توجه به شرایط شما مانند : سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان و سابقه کاری شما میتوان مشخص نمود که کدام یکی از این کشورها برای شما مناسب می باشند زیرا هر کشور شرایط خاص خودش را دارد برای مثال برای ویزای جستجوی کار آلمان شما بایستی مدرک B1 زبان آلمانی ارائه نمایید اما برای کانادا بایستی حداقل آیلتس ۶ که هیچ بند اسکوری نیز ۶ نباشد را ارائه نمایید.

پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا شرایط شما را بررسی نمایند.

mie malekpour31 عضو سایت پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز تعیین روش و کشور مقصد تحت تاثیر شرایط شما مانند شن و مدرک تحصیلی و سلیقه کار و هم چنین سطح زبان شما دارد . پیشنهاد می گردد با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین با در نظر گرفتن شرایط، شما را راهنمائی کنند.

[email protected] پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام دوست عزیز در آلمان و اتریش ۲ نوع ویزا صادر می شود جهت کار. یکی ویزای کاری همراه با جاب افر و دیگری ویزای جستجوی کار. کشور آلمان ویزای جستجوی کار را به افرادی که حداقل لیسانس دارند و مدرک زبان آلمانی را در حد b1 دارند اعطا می کند. کشور اتریش نیز بر اساس سیستم امتیاز دهی که دارد ویزای جستجوی کار صادر می کند. حتما بامشاورین ما صحبت کنید تا امتیازتان محاسبه شود.

sahar پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام

دوست عزیز شما اطلاعات دقیقی در مورد خودتون عنوان نکردید. اینکه چند سالتون هست ، تحصیلات و سابقه کاریتون به چه شکل هست و همچنین سطح زبان شما. در صورتی که تمام این موارد در مورد شما قابل قبول باشد شما می توانید برای ویزای جستجکی کار آلمان و یا اتریش اقدام نمایید. به این صورت که ۶ ماه به شما زمان می دهند وارد این کشور شوید و دنبال کار بگردید. در صورتی هم که سطح آیلتس شما بالا و در سطح آیلتس ۷ باشد می توانید به کار در کانادا فکر کنید.

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ارادت. در این زمینه می بایست اطلاعات دقیقی از بیوگرافی شما داشته باشیم

rayhaneh پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

با سلام

دوست عزیز جهت راهنمایی دقیق نیاز است شرایط شما از نظر سنی، تحصیلی، سوابق کاری و سطح زبان مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان تشخیص داد کدام کشور برای شما مناسب تر است

متاسفانه بدون اطلاع از شرایط شما امکان راهنمایی وجود ندارد

farhang پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

با سلام و عرض ادب

متقاضی محترم، کشورهای آلمان و اتریش ویزایی به نام جست و جوی کار به افرادی که دارای شرایطی از قبیل سن زیر ۴۰ سال، حداقل مدرک لیسانس، حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی، دانش زبان و غیره دارند می دهند. شرایط اقدام برای این نوع ویزا برای این دو کشور تفاوت هایی با هم دارند. به طور ویزای جست و جوی کار اتریش از طریق امتیاز بندی می باشد و جهت اقدام افراد می بایست حداقل امتیاز اعلام شده را کسب نمایند. مهاجرت از روش کاری به کانادا از طریق سیستم اکسپرس انتری امکان پذیر می باشد که در صورت موفق شدن به اخذ این ویزا، افراد اقامت به همراه اجازه کار فول تایم کسب خواهند کرد و این سیستم هم امتیازی می باشد و مدرک زبان اهمیت بسیار بسیار بالایی در اقدام از این روش دارد. فلذا جهت پاسخ دقیق به پرسش شما می بایست در ابتدا تمامی شرایط شما مورد بررسی تخصصی قرار گیرد. شرایطی از قبیل سن، سطح زبان، پتانسیل مالی، میزان سابقه کار، تحصیلات و موارد دیگر. در صورت تمایل می توانید با تلفن های موسسه تماس حاصل نمائید و مشاوره رایگان داشته باشید. همچنین با جست و جو و مطالعه مقالات همین سایت می توانید اطلاعات جامع و کاملی در زمینه انواع ویزاهای کاری کسب نمائید.

موفق و پیروز باشید

mamad پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام ، برای آلمان باید لیسانس داشته باشین و مدرک B1 آلمانی، رشته های مثل مکانیک ، برق و it برای آلمان شانس خوبی دارن ، برای اتریش امتیازی هست و باید حداقل امتیاز رو بیارین، سن ، سابقه کار، مدرک زبان و مدرک تحصیلی موارد تاثیر گذار هستند ، کانادا هم امتیازی هست، مقالات هر کشور زو بخونید

negar.vakili پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

با سلام

دوست گرامی در ابتدا باید شرایط خود را بفرمایید تا مطابق با شرایط شما ویزاهای کار کشورها بررسی گردد. برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد در صورتی که قصد اخذ ویزای کار آلمان و اتریش را دارید باید مدرک زبان آلمانی نیز ارائه نمایید. و برای ویزای کار کانادا باید در پروسه امتیاز بندی وارد شوید. برای بررسی شرایط خود می توانید با کارشناسان مشاوره نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...