شرایط اخذ ویزای کاری در اتریش و آلمان

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریشرایط اخذ ویزای کاری در اتریش و آلمان
-1
وحید ملائی پرسیده شده در 6 روز پیش

سلام. روزتون بخیر و نیکی

اگر براتون مقدوره درمورد دریافت ویزای کار برای کشور آلمان یا اتریش توضیح بدید. بنظر شما بهتر هست که برای ویزای کار اتریش و آلمان اقدام کنم یا برای کار کانادا؟

7 پاسخ به این سوال داده شده است
behaminkarimi پاسخ داده شده در 3 روز پیش

سلام وقت بخیر.

اولین قدم در انتخاب این دو مقصد بررسی شرایط شما می باشد.رشنه تحصیلی شما،سن،سابقه کار و…همگی در انتخاب مقصد شما تاثیر گذار می باشد.بهتر است برای بررسی دقیق شرایط خود با مشاورین در تماس باشید

موفق باشید

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 3 روز پیش

سلام و عرض ادب

برای پاسخ به این سوال شرایط شما از قبیل سن، تحصیلت، سابقه کاری و سطح زبان شما می بایست مورد بررسی دقیق قرار گیرند تا بتوان به این سوال شما پاسخ دقیقی داد.

m.yousefi پاسخ داده شده در 3 روز پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز با توجه به شرایط شما مانند : سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان و سابقه کاری شما میتوان مشخص نمود که کدام یکی از این کشورها برای شما مناسب می باشند زیرا هر کشور شرایط خاص خودش را دارد برای مثال برای ویزای جستجوی کار آلمان شما بایستی مدرک B1 زبان آلمانی ارائه نمایید اما برای کانادا بایستی حداقل آیلتس ۶ که هیچ بند اسکوری نیز ۶ نباشد را ارائه نمایید.

پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا شرایط شما را بررسی نمایند.

mie malekpour31 عضو سایت پاسخ داده شده در 3 روز پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز تعیین روش و کشور مقصد تحت تاثیر شرایط شما مانند شن و مدرک تحصیلی و سلیقه کار و هم چنین سطح زبان شما دارد . پیشنهاد می گردد با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین با در نظر گرفتن شرایط، شما را راهنمائی کنند.

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 3 روز پیش

سلام دوست عزیز در آلمان و اتریش ۲ نوع ویزا صادر می شود جهت کار. یکی ویزای کاری همراه با جاب افر و دیگری ویزای جستجوی کار. کشور آلمان ویزای جستجوی کار را به افرادی که حداقل لیسانس دارند و مدرک زبان آلمانی را در حد b1 دارند اعطا می کند. کشور اتریش نیز بر اساس سیستم امتیاز دهی که دارد ویزای جستجوی کار صادر می کند. حتما بامشاورین ما صحبت کنید تا امتیازتان محاسبه شود.

sahar پاسخ داده شده در 2 روز پیش

سلام

دوست عزیز شما اطلاعات دقیقی در مورد خودتون عنوان نکردید. اینکه چند سالتون هست ، تحصیلات و سابقه کاریتون به چه شکل هست و همچنین سطح زبان شما. در صورتی که تمام این موارد در مورد شما قابل قبول باشد شما می توانید برای ویزای جستجکی کار آلمان و یا اتریش اقدام نمایید. به این صورت که ۶ ماه به شما زمان می دهند وارد این کشور شوید و دنبال کار بگردید. در صورتی هم که سطح آیلتس شما بالا و در سطح آیلتس ۷ باشد می توانید به کار در کانادا فکر کنید.

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 18 ساعت پیش

سلام و عرض ارادت. در این زمینه می بایست اطلاعات دقیقی از بیوگرافی شما داشته باشیم

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...