شرایط اخذ پذیرش و تحصیل در دانشگاه هاروارد برای دانشجویان رشته برق

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیشرایط اخذ پذیرش و تحصیل در دانشگاه هاروارد برای دانشجویان رشته برق
0
پريماه دفترى پرسیده شده در 2 ماه پیش

سلام. روزتون به خیر

سوال دارم خدمتتون. من دانشجوی لیسانس برق قدرت هستم. خیلی دوست دارم که در دانشگاه هاروارد تحصیل کنم. اگر ممکنه از شرایط اپلای و تحصیل در این دانشگاه بیشتر اطلاعات بذارید. ممنون

5 پاسخ به این سوال داده شده است
alireza پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام

دوست عزیز برای اینکه شما بتوانید از روش تحصیلی وارد هر کشوری بشوید به ۲ نکته باید توجه بفرمایید. نکته اول سن و سال شما است و نکته دوم گپ تحصیلی شماست. روند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی در کشورهای مختلف ، متفاوت است و هر چه آن دانشگاه از رنکینگ بالاتری برخوردار باشد شرایط ایده آل تری را می طلبد. به همین منظور برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی هر دانشگاه و هر کشور باید شرایط شما اعم از سن و سال ، بودجه ، گپ تحصیلی ، رشته و مقطع و … مورد بررسی قرار بگیرد.

Parisa.r پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

دوست عزیز تحصیل در این دانشگاه و در رشته ای که شما فرمودید نیازمند داشتن رزومه ای درخشان و قوی می باشد. نمره زبان بالا به همراه مقالات بین المللی و کتاب و … می تواند به شما برای دریافت پذیرش تحصیلی از این کشور کمک کند.

behaminkarimi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام وقت بخیر

با توجه به دانشگاه مورد نظر شما،شما باید از لحاظ علمی و رزومه تحصیلی و علمی،پرونده ای قوی داشته باشید،تنها سطح زبان مناسب و چند مقاله مناسب ورود به این دانشگاه نمی باشد و باید سطح علمی خود را از هر نظر ارتقا دهید.

موفق باشید

majid پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

برای دریافت پذیرش از دانشگاه های امریکا در حال حاضر میتوانید اقدام نمود و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد حال باتوجه به روزمه های علمی و سطح زبان دانشگاه ها پذیرای دانشجویان بین المللی می باشد لیکن باید توجه داشت دانشگاه هاروارد تقریبا برترین دانشگاه جهان است و میلیون ها نفر آرمان تحصیل در این دانشگاه را دارند و بایستی توجه داشته باشید رقابت فوق العاده سختی است اما نکته حائز اهمیت در خصوص کشور امریکا این امر است که این کشور در حال حاضر برای اتباع ایرانی بسیار سختگیرانه ویزا صادر مینماید و ریسک بسیار بالایی در انتظار این اقدام است

sahar پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز درصورتی که تمایل دارید در دانشگاه هاروارد تحصیل کنید، دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده اید اهمیت دارد، علاوه بر آن نیاز است که شما در زمینه رشته خود مقالات زیادی را منتشر نموده باشید. سن شما نیز در این زمینه بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...