شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور با انصراف دادن از کنکور در ایران

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاشرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور با انصراف دادن از کنکور در ایران
0
راضی تاج پرسیده شده در 7 ماه پیش

با سلام
من ۲۱سالمه و دانشجوی دانشگاه شیراز بودم اما به خاطر کنکور انصراف دادم
حال پس از اعلام نتایج من به نتیجه مطلوب نرسیدم
برای اینکه در خارج از کشور ادامه تحصیل بدم چه شرایطی را باید دارا باشم؟؟؟

لطفا پاسخ دهید

6 پاسخ به این سوال داده شده است
esmaeili.m پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

سلام دوست عزیز
سنتون برای مهاجرت تحصیلی مناسب هست. علاوه بر سن، تمکن مالی و مدرک زبانتون هم مهم هست. در حال حاضر برای کشورهای اروپایی و کانادا و استرالیا شانس دارید.

zahrazibafar پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

سلام و عرض ارادت
دوست عزیز اگر قصد جدی برای مهاجرت دارید بهتر است زودتر اقدام داشته باشید تا با بالارفتن گپ تحصیلی تان شانس شما برای مهاجرت تحصیلی پایین نیاید. شرایط کلی مهاجرت تحصیلی سن، مدرک تحصیلی( دیپلم دوازده ساله)،مدرک زبان و تمکن مالی مناسب می باشد. کشورهای مختلف نیز شرایط متفاوتی دارند به طور مثال کشورهایی مثل المان و اتریش شرایط تحصیل رایگان به زبان آلمانی را دارند. کشورهایی مثل دانمارک و هلند شرایط فوق العاده ای برای رشته های مدیریتی دارند و سخت گیری نسبت به شرایط سنی کمی کمتر است و بسیاری از کشورها مثل اتریش و مجارستان با گذراندن دوره زبان شانس اقدام خواهید داشت. اگر اطلاعات بیشتری در مورد شرایط شما وجود داشته باشد قطعا بهتر می تونیم کمکتون کنیم.

mamad پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام، اگه مدرک زبان دارین سریع اقدام کنین . نزارین گپتون زیاد بشه ، خیلی کشور های میشه اقدام کرد. معدل پیش دانشگاهیتون خیلی مهمه

maryam sharifi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزیز

شرایط سنی خوبی دارید برای خیلی از کشورا می تونید اقدام کنید اما نیز به اطلاعات بیشتری هستش تا بتونیم کمک کنیم. به طور کلی کشورهایی مثل فنلاند هلند دانمارک المان اتریش (کانادا با کمی ریسک) مجارستان جمهوری چک و… کشورهای top هستن که میتونین براشون اقدام کنین. میتونین تماس بگیرین که راهنمایی تون کنن

narges پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزیز

خوشبختانه هنوز شرایط سنی خوبی دارید ولی نباید فرصت را از دست بدهید و می بایست در اسرع وقت برای مهاجرت اقدام کنید تا گپ تحصیلی برایتان محدودیت ایجاد نکند.

توصیه می کنم برای افزایش شانس ویزا، حتما مدرک زبان دریافت کنید تا گستره بیشتری از کشورها را برای مهاجرت داشته باشید.

کشورهای مختلف شرایط تمکن مالی متفاوتی را می طلبند. توصیه می کنم حتما با مشاورین گفتگو داشته باشید تا ارزیابی بهتری از موقعیت خود به دست آورید.

با آرزوی موفقیت

Marjan boali پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

دوست عزیز سلام

پیشنهاد میکنم اگر قصد شما برای مهاجرت جدی می باشد هرچه سریعتر اقدام نمایید زیرا با افزایش سن و گپ تحصیلی شانس اقدام برای بسیاری از کشورها مانند آلمان و کانادا را از دست خواهید داد.

جهت اقدام برای لیسانس در اکثر کشورها نیاز به آیلتس ۶ خواهید داشت اما با توجه به رشته، دانشگاه و کشوری که اقدام می فرمایید شرایط نیز کمی متفاوت خواهد بود لذا پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا شما را به صورت تخصصی راهنمایی نمایند.