شرایط اشتغال در هالیوود

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاشرایط اشتغال در هالیوود
0
سینا محمدی پرسیده شده در 5 ماه پیش

می خواستم در سینمای آمریکا کار هایی نظیر کارگردانی و فیلمنامه نویسی انجام دهم چه ویزایی مورد نیاز هست و چه کار هایی می بایست انجام داد

7 پاسخ به این سوال داده شده است
R Dpr پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب،
دوست عزیز در حال حاضر کشور آمریکا برای چنین پروسه هایی راحت برای ایرانی ها ویزا صادر نمی کند. بهتر است از شیوه های دیگری برای کشورهای دیگر اقدام کنید.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام بر شما در حال حاضر اخذ ویزاهای امریکا برای ایرانی ها خیلی سخت و تقریبا غیرممکن شده و فقط ویراهای F و J که هر دو ویزای های تحصیلی و دانشجویی هستند، باز هست که باز به نظر آفیسر ویزا بستگی داره. اگر قصد مهاجرت به امریکا رو دارید و شرایط سنی و مالی مناسبی دارید می تونید برای کانادا اقدام کنید تا بتونه در اینده پلی باشه برای رفتن تون به امریکا

esmaeili.m پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای اشتغال در حرفه مورد نظر شما نیاز به دعوت نامه کاری دارید ولی در حال حاضر ویزای امریکا برای ایرانیان بسیار پرریسک می باشد. تنها ویزایی که می توان با شانس ۵۰ درصد اخذ نمود، ویزای تحصیلی است. در مورد ویزاهای آمریکا حتی اگر شرایط مناسب هم داشته باشید افیسر پرونده می تواند به راحتی پرونده شما را رد کند. بنظر بنده بهتر است با موسسه تماس بگیرید تا شرایطتان بررسی شود و برای کشورهای دیگر اقدام کنید.

samirahtmi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزيز حتما بايد دعوت نامه باشه ازونجا واقعا كار راحتي نيست

tlu پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام  وعرض ادب
دوست عزیز برای کار در حرفه ای که مد نظرتون هست بید از یک کارفرما job offer داشته باشید.

Parisa.r پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

دوست عزیز شما می بایست از یک کارفرما در این کشور جاب آفر و یا همان پیشنهاد شغلی داشته باشید. الان در حال حاضر ، آمریکا به ما ایرانی ها ویزای کاری نمیده و بهتره از طرق دیگر و برای کشورهای دیگر اقدام به مهاجرت نمایید.

mahdavi عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام

دوست عزیز با توجه به شرایط سخت موجود در آمریکا پیشنهاد می کنم از طریق دوره های تحصیلی در زمینه بازیگری و سینما در کانادا اقدام کنید و بعد از بدست آوردن اقامت از طریق اشتغال در کانادا اقدام به مهاجرت به آمریکا بکنید.

تشکر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...