شرایط تحصیل در مقطع لیسانس در کشورهای چین یا کره جنوبی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیشرایط تحصیل در مقطع لیسانس در کشورهای چین یا کره جنوبی
0
cmr پرسیده شده در 4 هفته پیش

سلام آقای ملک پور. چقدر من شما رو دوس دارم. من ۱۶ ساله هستم و الان دبیرستانی هستم. ۲ سال وقت دارم که برای دانشگاه چین یا کره جنوبی اقدام کنم. برای این آرزو من باید چیکار کنم؟ مرسی که بهترین اطلاعات رو در اختیارم قرار می دهید.

5 پاسخ به این سوال داده شده است
mostafa gholampour پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

دوست عزیز سلام. موسسه ی ملک پور در خصوص کشور چین یا کره ی جنوبی فعالیتی رو نداره و بیشتره فعالیت ما مربوط به کشور های اروپایی و کانادا هست.

rayhaneh پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

دوست عزيز پيشنهاد ميشود براي كشورهايي اقدام نماييد كه بتوانيد پس از تحصيل به راحتي وارد بازار كار شويد و در نهايت با پرداخت ماليات و اشتغال موفق به اخذ تابعيت شويد
كشورهايي كه نام برديد متاسفانه در اين زمينه شرايط مناسبي رو ندارند و اقامت در اين كشورها عموما منجر به اخذ تابعيت نمي شود
پيشنهاد مي شود با مشاورين موسسه تماس حاصل نماييد تا كامل شما رو راهنمايي كنند

a.h.m پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز برای تحصیل در این کشورها باید به زبان انگلیسی و یا زبان آن کشور تسلط داشته باشید تا بتوانید پذیرش و ویزا بگیرید. بنابراین باید در صدد یادگیری زبان باشید. موسسه ما خدماتی در این کشورها ندارد.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز برای ادامه تحصیل بهتر است کشوری را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن رفاه و کیفیت زندگی، شانس کاریابی بالایی داشته باشد و پس از چند سال دوباره نیاز به مهاجرت نداشته باشید.برای بررسی شرایط خود می توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شرایطتان بررسی شود.

a.h.m پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام و عرض ادب دوست گرامی ما در زمینه کره و چین فعالیتی نداریم اما در صورت تمتیل می توانید برای کشورهایی با شرایط بهتر از این کشورها با امکان اخذ اقامت اقدام نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...