شرایط تحصیل در هلند و دوره تاپ آپ با مدرک کارشناسی ارشد

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیشرایط تحصیل در هلند و دوره تاپ آپ با مدرک کارشناسی ارشد
0
mohammad amiri پرسیده شده در 2 ماه پیش

سلام وقت بخیر

آیا با مدرک ارشد، می شود برای دوره ی تاپ آپ اقدام کرد؟

8 پاسخ به این سوال داده شده است
behaminkarimi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام وقت بخیر

سوال شما بزرگوار بسیار کلی می باشد،برای ورود و تحصیل در سایر کشورها شما نیازمند داشتن شرایط لازم هستید،مانند سن مناسب.بهتر آن است تا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین در تماس باشید.

موفق باشید

m.yousefi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز در ابتدا بایستی در خصوص شرایط سنی شما اطلاع داشته باشیم و رزومه شما توسط کارشناسان بررسی گردد و به صورت کلی نمیتوان اظهار نظر نمود. پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا شما را در این خصوص راهنمایی نمایید.

Samiramiri پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

بله امكان اقدام براي دوره تاپ آپ هلند با مدرك كارشناسي و كارشناسي ارشد وجود دارد

tlu پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست بزرگوار امكان تحصيل در دوره هاي تاپ آپ با مدارك كارشناسي و كارشناسي ارشد امكانپذير هست.البته بايد شرايط شما به صورت دقيق بررسي بشه تا بهتر بشه در اين مورد صحبت كرد چون پارامترهايي نظير سن شما، تمكن مالي و سطح زبان شما بايد بررسي شود.

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

امکان اقدام برای دوره های تاپ آپ با مدرک کارشناسی ارشد امکان پذیر می باشد اما شرایط شما از قبیل سن و میزان سرمایه تان می بایست دقیقتر مورد بررسی قرار گیرند.

alireza پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام

دوره های تاپ آپ مناسب کسانی است که حداقل یک لیسانس دارند و می خواهند وارد بازار کار شوند. این دوره ها معمولا یک ساله هستند و کار محور و به شما کمک می کند خیلی زود وارد بازار کار بشوید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

negar.vakili پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

با سلام

دوست گرامی بله می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط شما به طور کامل بررسی شود و سپس بتوانید اقدام داشته باشید که بهتر است شرایط خود را با کارشناسان بررسی کنید.

Samiramiri پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

بله با مدرك كارشناسي ارشد هم امكان اقدام براي دوره تاپ آپ هست اما توجه داشته باشيد دوره تاپ آپ معادلسازي ليسانس در كشور هلند است

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...