شرایط تحصیل رایگان در فرانسه بدون مدرک زبان

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیشرایط تحصیل رایگان در فرانسه بدون مدرک زبان
0
mohammad amiri پرسیده شده در 4 ماه پیش

با سلام

آیا تحصیل در فرانسه رایگان است؟ می شود بدون مدرک زبان اقدام نمود؟

8 پاسخ به این سوال داده شده است
hosseinheathead پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

بله رایگان است. نیاز به مدرک زبان در ابتدا ندارد و می توانید زبان را در آنجا تحصیل نمایید. بهتر است زبان فرانسوی را در حد A2 حداقل بدانید.

با تشکر

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب بله این امکان پذیر هست برای شما و نیاز و مدارک زبان هم ندارد اما صرفاً زبان فرانسوی را در حد a2 بدانید کفایت میکنه و ادامه دوره زبان را در خود فرانسه میتونید بخونید

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

امکان تحصیل رایگان در فرانسه وجود دارد اما جهت این امر می بایست مدرک زبان B2 فرانسه داشته باشید. شما همچنین امکان اخذ پذیرش در کالج های زبان فرانسوی در این کشور را دارید که هزینه ای حدود ۵ تا ۸ هزار یورو دارند و برای اخذ پذیرش و ویزا شدن برای این دوره ها می بایست مدرک زبان A2 فرانسوی را داشته باشید.

mie malekpour31 عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام

دوست عزیز چنانچه شما سطح زبان شما در حد a2 فرانسه باشد می توانید برای کالج های زبان اقدام نمائید و با مدرک b2 فرانسه می توانید در دانشگاههای این کشور به صورت رایگان تحصیل نمائید .

rayhaneh پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام وقت بخیر

بله امکان پذیر است. در ابتدای امر برای شما در یک دوره زبان پذیرش گرفته میشود(نیاز است در حد A2 زبان فرانسه بدانید) سپس با تسلط کافی به زبان فرانسه برای تحصیل رایگان اقدام می کنید

negar.vakili پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام

دوست گرامی تحصیل در فرانسه به صورت رایگان است و می توان با دوره زبان برای تحصیل در این کشور اقدام کرد اما بهتر است شرایط کامل خود را بفرمایید تا بتوان مطابق با شرایط راهنمایی کرد که می توانید شرایط خود را با کارشناسان بررسی نمایید.

mohammad amiri پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام وقت بخیر، بله اگر به زبان فرانسوی مشغول به تحصیل شوید لازم نیست هزینه های سنگینی بابت تحصیل پرداخت نمایید. شما میتوانید برای خواندن دوره های زبان وارد این کشور بشوید

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز بله تحصیل در فرانسه به زبان فرانسوی رایگان است. نیاز به مدرک زبان در ابتدا ندارد و می توانید زبان را در آنجا فرا گرفت. ولی بهتر است زبان فرانسوی را در حد A2 حداقل بدانید. نکته دیگر این است که گپ تحصیلی برای فرانسه بسیار مهم است شما نباید بیشتر از ۴ سال گپ داشته باشید.