شرایط تحصیل پزشکی در فرانسه در سن ۲۱ سالگی با مدرک دیپلم ریاضی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیشرایط تحصیل پزشکی در فرانسه در سن ۲۱ سالگی با مدرک دیپلم ریاضی
0
h.mahdavi پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام

من ۲۱ سالمه و قصد تحصیل پزشکی در فرانسه رو دارم.البته دیپلم من ریاضی هست.آیا میتونم با دیپلم ریاضی اقدام کنم؟چه شرایطی داره؟ ممنون

7 پاسخ به این سوال داده شده است
hosseinheathead پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

اولویت این است که شما در مدرسه ۱۲ سال تحصیل کرده باشید. در سال اول پزشکی فرانسه اطلاعات لازم به شما آموزش داده شده و امتحانی در پایان سال اول از شما گرفته می شود.

با تشکر

Nima06 پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست عزیز

اصولا برای داشنگاه های این کشور ارائه دیپلم ۱۲ سالع ملاک می باشد و نوع و رشته دیپلم شما تاثیر گذار نیست. شما برای ورود به داشنگاه های رایگان فرانسه شانس بالایی دارید. روش کار به این صورت می باشد که شما باید مدرک زبان فرانسوی داشته باشید. ۱ سال تحصیل دارید و بعد از ۱ سال آزمونی از شما گرفته میشه که در صورت موفقیت اجازه ادامه تحصیل رو دارید. متقاضیان می توانند در دوره های زبان فرانسه رو در این کشور شرکت نمایند.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام و وقت بخیر

دوست عزیز شما میتوانید در فرانسه کالج زبان پذیرش گرفته و سطح زبان خود را به حد مورد نظر برسانید و سپس برای دانشگاه های پزشکی و رایگان آن اقدام کنید. بعد از گذراندن یکسال آزمون شرکت میکنید و اگر با موفقیت به انجام برسد می توانید ادامه تحصیل دهید.

hiva پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

دوست عزیز برای تحصیل در فرانسه ارائه دیپلم ۱۲ ساله کفایت می کند.

می توانید در حال حاضر اقدام کنید و به صورت آموزشی یک سال در دانشگاه های پزشکی فرانسه شرکت کرده و بعد از آن با موفقیت در آزمون امکان ادامه تحصیل برای شما فراهم گردد.

mie malekpour31 عضو سایت پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز بله امکان پذیر هست .شما برای یکسال دروس عمومی رو تحصیل می کنید و بعد از شما آزمونی گرفته میشه که در صورت قبولی در آزمون شما می توانید وارد تحصیل در رشته پزشکی شوید .

tlu پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست بزرگوار امكان تحصيل در رشته پزشكي براي شما ميسر هست و مي تونيد اقدام كنيد و مهم ترين موضوع داشتن ديپلم ١٢ ساله هست. يادگيري زبان فرانسه رو شروع كنيد و سريعتر اقدام كنيد چون از لحاظ سن محدوديت وجود دارد.

موفق باشيد

alireza پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

برای ورود به دانشگاه های فرانسه بهتر این است که در کالج های زبان فرانسه پذیرش بگیریم و بعد اتمام دوره کالج وارد دانشگاه های رایگان فرانسه شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...