شرایط تحصیل پزشکی در یک کشور انگلیسی زبان و ترجیحا انگلستان

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیشرایط تحصیل پزشکی در یک کشور انگلیسی زبان و ترجیحا انگلستان
0
حمیدی پرسیده شده در 1 ماه پیش

باسلام. من دانشجوی ترم ۲ پزشکی هستم. در صورت امکان میخوام از دانشگاهی در یک کشور انگلسی زبان پذیرش بگیرم. توضیحاتتون در مورد تحصیل رایگان در انگلستان رو خوندم. سوالم اینه که اگر بخوام از این طریق اقدام کنم میتونم مستقیم وارد دانشگاه بشم و کالج رو نگذرونم؟ و میتونم درساهام رو تطبیق بزنم ؟ یا اینکه باید برای تحصیل رایگان از کالج شروع کنم؟ ( و اینکه من تسلط کامل به زبان انگلیسی هم دارم) ممنون

4 پاسخ به این سوال داده شده است
esmaeili.m پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام و وقت بخیر

برای تحصیل پزشکی در انگلیس فرد حتما باید دوره Alevel را در کالج خوانده آزمون پزشکی شرکت نمایند. امکان اینکه شما بتوانید مستقیم برای دانشگاه های پزشکی انگلیس اقدام نمایید وجود ندارد. کالج رایگان نخواهد بود و هزینه دارد ضمن اینکه سن شما هم مهم خواهد بود. کشور انگلیسی زبان دیگر مثل کانادا هم برای تحصیل پزشکی باید ۴ سال لیسانس در رشته های علوم پایه بخوانید سپس ازمون شرکت کنید.

R Dpr پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز برای تحصیل پزشکی در انگلستان حتما نیاز هست که در ابتدا دوره A-level را بگذرانید که محدودیت سنی نیز دارد. در کشور کانادا نیز شما در ابتدا لیسانس یکی از رشته های علوم پایه همچون زیست شناسی را اخذ کرده و سپس می توانید در رشته پزشکی تحصیل نمایید.با این حال، شما می توانید برای کشورهای دیگر با هزینه مناسب تر و کشورهایی که روی سن حساسیت چندانی نداشته باشند هم اقدام نمایید. به عنوان مثال، تحصیل پزشکی در فرانسه به زبان فرانسوی رایگان است.

sahar پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز در کشور انگلیس امکان اینکه بدون آزمون ورودی وارد دانشگاه شوید وجود ندارد. شما باید ابتدا دوره A Level را بگذرانید و پس از آن آزمون ورودی پزشکی را پاس کنید تا بتوانید وارد این دوره شوید. سن شما بسیار اهمیت دارد. پیشنهاد می شود با مشاوران موسسه تماس گرفته و شرایط خود را بررسی نمایید.

alireza پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

برای تحصیل پزشکی در انگلستان شما باید دوره Alevel را بگذرانید که می تواند بین ۱ تا ۲ سال متغیر باشد. بعد از آن با پشت سر گذاشتن آزمون ورودی می توانید وارد پزشکی انگلستان شوید. شما می توانید بدون آزمون ورودی در کشور فرانسه وارد رشته پزشکی شوید و مستقیم با تخصص فارغ التحصیل شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...