شرایط ثبت شرکت در زمینه خدمات کامیپوتری در کشورهای اروپایی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سرمایه گذاری و تمکن مالیشرایط ثبت شرکت در زمینه خدمات کامیپوتری در کشورهای اروپایی
0
آرزو میر پرسیده شده در 3 ماه پیش

با سلام. من مدرک لیسانس کامپیوتر دارم و چند سالی هست که در ایران برای خودم یه مغازه خدمات کامپیوتری راه اندازی کردم. الان سرمایه ای حدود ۵۰۰ میلیون دارم و تصمیم دارم اگر بشه به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کنم و اونجا هم یه شرکت کامپیوتری راه اندازی کنم. لطفا در مورد شرایط من و اینکه چجوری می تونم این کارو انجام بدم نظرتون رو بگید. ممنون

3 پاسخ به این سوال داده شده است
alireza پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام

دوست عزیز در اروپا، معمولا کسب و کارها در قالب ثبت شرکت انجام می پذیرند و ثبت شرکت هم به تنهایی سبب اعطای اقامت نخواهد شد. با سرمایه ای که فرمودید از راه بیزنس و سرمایه گذاری وارد نشید. بهترین روش با سرمایه شما روش تحصیلی خواهد بود البته اگر شرایط سنی و گپ تحصیلی مناسبی داشته باشید.

mie malekpour31 عضو سایت پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام

دوست عزیز پیشنهاد میشود که از طریق کاری و یا تحصیلی اقدام نمائید . ثبت شرکت از زیر شاخه های سرمایه گذاری ست که به پشتوانه مالی بالائی نیاز دارد.

farhang پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

متقاضی محترم، مهاجرت از روش های کاری و تحصیلی و سرمایه گذاری امکان پذیر می باشد. با توجه به سرمایه ای که اعلام فرمودید بهتر هست که از روش سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت نفرمائید. روش های کاری و تحصیلی برای شما مناسب تر می باشند. ولی در ابتدا می بایست شرایط شما از قبیل سن، میزان سابقه کار، سطح زبان و غیره مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

بهتر هست جهت مشاوره و بررسی شرایط خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایئد تا بهترین روش و مقصد مهاجرتی به شما معرفی گردد.

موفق و پیروز باشید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...