شرایط سنی تحصیل پزشکی در فرانسه و مدرک زبان مورد نیاز

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیشرایط سنی تحصیل پزشکی در فرانسه و مدرک زبان مورد نیاز
0
hosseinheathead پرسیده شده در 2 ماه پیش

سلام mie عزیز

ممنون میشوم مرا راهنمایی کنید. تحصیل پزشکی در فرانسه چند سال هست و از چه سنی می توان در آن مشغول به تحصیل شد؟ آیا باید حتماً زبان فرانسوی بدانیم؟

10 پاسخ به این سوال داده شده است
negar.vakili پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

با سلام

دوست عزیز بهتر است شرایط خود را بفرمایید تا مطابق با شرایط شما بتوان راهنمایی کرد اما تحصیل در فرانسه ۹ ساله می باشد که در صورتی که دانش زبان فرانسه ندارید می توانید با دوره زبان فرانسه اقدام نمایید و سپس وارد دانشگاه پزشکی شوید که برای اطلاعات بیشتر می توانید شرایط خود را با کارشناسان بررسی کنید.

R Dpr پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز عموماً دوره پزشکی در فرانسه ۹ ساله است که سال اول آن بین رشته های دندانپزشکی، داروسازی، مامایی، فیزیوتراپی و پزشکی مشترک است. اگر قصد تحصیل رایگان داشته باشید نیاز است به زبان فرانسه تحصیل کنید و این امکان توسط موسسه حقوقی ملک پور فراهم شده که دوره های زبان را در کشور فرانسه بگذرانید و وقتی به سطح خوبی از زبان فرانسه رسیدید می توانید به شکل رایگان در دانشگاه های این کشور تحصیل کنید. برای آنکه از ابتدا و با مدرک دیپلم به تحصیل پزشکی مشغول شوید بهتر است زیر ۲۳ سال باشید.

w0of0o پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام

بله تحصیل پزشکی فرانسه به زبان فرانسوی هست و باید C1 بلد باشید البته امکان این که داخل فرانسه زبان رو بگذرونید هم هست شرایط سنی هم نهایت ۲۲ یا ۲۳ سال که انگیزه شخص مشخص باشه برای ادامه تحصیل.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام بر شما دوست عزیز تحصیل پزشکی در فرانسه ۹ سال به طول می انجامد به این شکل که شما در طی این دوره تخصص مربوط به رشته تحصیلی خود را نیز خواهید گذراند و به عنوان پزشک متخصص فارغ التحصیل میشوید. میتوانید باشرکت در دوره های زبانی که در فرانسه برگزار میشود سطح زبان خود را به B2رسانده و به طور رایگان در این کشور تحصیل نمایید

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب یکی از بهترین کشورهای دنیا برای تحصیل پزشکی کشور فرانسه هست که شما می توانید دوره زبانتون رو به مدت ۶ ماه تا یک سال در همین کشور بگذرونید و سپس وارد تحصیل در دانشگاههای پزشکی فرانسه بشید

tlu پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزيز براي تحصيل پزشكي به صورت رايگان نه تنها در فرانسه بلكه همه كشورها بايد به زبان رسمي اون كشور تسلط لازم رو پيدا كنيد.براي تحصيل پزشكي در فرانسه مي تونيد به بهانه كالج زبان وارد اين كشور بشيد و در ادامه در اين رشته مشغول به تحصيل بشيد.تا سن ٢٢ سالگي هم شرايط داريد.

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

تحصیل پزشکی در کشور فرانسه ۹ ساله می باشد و پس از اتمام این دوره می توانید مدرک تخصص خود را اخذ نمایید. برای تحصیل پزشکی در فرانسه می بایست مدرک B2 زبان فرانسوی را داشته باشید و در صورت نداشتن این مدرک امکان اخذ دوره های زبان در این کشور نیز مهیا می باشد. شما امکان تحصیل پزشکی را تا ۲۳ سالگی دارید و می توان انگیزه شما را به افسر ویزا برای تحصیل پزشکی اثبات نمود.

alireza پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

برای تحصیل رایگان در فرانسه ابتدا باید مدرک زبان فرانسوی خود را ارائه دهید. این مدرک باید در فرانسه اخذ شود به دلیل اینکه کد دانش آموزی برای شما صادر شود و بعد از اتمام دوره بتوانید وارد دانشگاه شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

rayhaneh پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام

دوست عزيز تحصيل پزشكي در فرانسه عموما ٩ سال به طول مي انجامد

تحصيل در اين رشته از نطر سني محدوديت هايي دارد و شرايط فرد بايد با دقت بررسي شود

اما از از انجايي كه ميتوان از طريق دوره زبان فرانسوي به صورت رايگان در اين رشته تحصيل كرد در حال حاضر فرانسه به عنوان يكي از بهترين گزينه ها در خصوص تحصيل پرشكي در اروپاست

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست عزیز مدت زمان تحصیل در رشته پزشکی تقریبا ۸ الی ۹ سال است شما نباید گپ تحصیلی بیشتر از ۴ سال داشته باشید شما میتوانید از طریق دوره های زبان فرانسوی وارد این کشور شوید و با ارتقا سطح زبان خویش وارد دانشگاه شوید و پس از یک سال تحصیل آزمون دهید و وارد دوره های تخصصی شوید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...