شرایط سنی تحصیل پزشکی در فرانسه و مدرک زبان مورد نیاز

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیشرایط سنی تحصیل پزشکی در فرانسه و مدرک زبان مورد نیاز
0
hosseinheathead پرسیده شده در 4 هفته پیش

سلام mie عزیز

ممنون میشوم مرا راهنمایی کنید. تحصیل پزشکی در فرانسه چند سال هست و از چه سنی می توان در آن مشغول به تحصیل شد؟ آیا باید حتماً زبان فرانسوی بدانیم؟

3 پاسخ به این سوال داده شده است
negar.vakili پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

با سلام

دوست عزیز بهتر است شرایط خود را بفرمایید تا مطابق با شرایط شما بتوان راهنمایی کرد اما تحصیل در فرانسه ۹ ساله می باشد که در صورتی که دانش زبان فرانسه ندارید می توانید با دوره زبان فرانسه اقدام نمایید و سپس وارد دانشگاه پزشکی شوید که برای اطلاعات بیشتر می توانید شرایط خود را با کارشناسان بررسی کنید.

R Dpr پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز عموماً دوره پزشکی در فرانسه ۹ ساله است که سال اول آن بین رشته های دندانپزشکی، داروسازی، مامایی، فیزیوتراپی و پزشکی مشترک است. اگر قصد تحصیل رایگان داشته باشید نیاز است به زبان فرانسه تحصیل کنید و این امکان توسط موسسه حقوقی ملک پور فراهم شده که دوره های زبان را در کشور فرانسه بگذرانید و وقتی به سطح خوبی از زبان فرانسه رسیدید می توانید به شکل رایگان در دانشگاه های این کشور تحصیل کنید. برای آنکه از ابتدا و با مدرک دیپلم به تحصیل پزشکی مشغول شوید بهتر است زیر ۲۳ سال باشید.

w0of0o پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام

بله تحصیل پزشکی فرانسه به زبان فرانسوی هست و باید C1 بلد باشید البته امکان این که داخل فرانسه زبان رو بگذرونید هم هست شرایط سنی هم نهایت ۲۲ یا ۲۳ سال که انگیزه شخص مشخص باشه برای ادامه تحصیل.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...