شرایط مهاجرت به اسکاتلند با ۱۷ سال سن

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاشرایط مهاجرت به اسکاتلند با ۱۷ سال سن
0
ماهرخ خیراندیش پرسیده شده در 6 ماه پیش

با عرض سلام و خسته نباشید به اقای ملک پور و تیم موفق ایشان!

من چندتا سوال درباره ی مهاجرت به اسکاتلند داشتم میخواستم بدونم که این کشور ایا برای مهاجرت خوبه یا نه؟ هزینه اش چطوره؟ و اینکه ایا من میتونم از طریق تحصیلی به این کشور مهاجرت کنم یا خیر؟ و سوال آخرم اینه که آیا بازار کار رشته فتو گرافیک یا گرافیک کلا در اکثر کشور ها نه تنها در اسکانلند بلکه در دیگر کشور ه چطوره؟ من از این بابت خیلی نگران هستم
و اینکه بنده ۱۷ سال سن دارم رشته ام فتوگرافیک هستش.
خیلی خوشحال میشم جوابمو بدید خیلی ممنون از تیم موفق و خوبتون

4 پاسخ به این سوال داده شده است
R Dpr پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام و عرض ادب،
دوست عزیز شما می توانید از طریق رشته های دیگری که پذیرش راحت تری می دهند اقدام کنید و بعد در رشته گرافیک ادامه تحصیل دهید. شما می توانید برای کشورهای اروپایی بهتری مثل انگلستان و سوئیس هم اقدام کنید.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام دوست عزیز
سن شما برای مهاجرت خیلی خوبه بهتره برای کشورهای تاپ اروپایی مثل انگلیس، سوئیس،فنلاند، هلند، دانمارک وکانادا و استرالیا اقدام کنید. حتی دوره های تحصیلی در کانادا، سوئیس و هلند وجود داره که کار ضمن تحصیل هستند یعنی نصف دوره تحصیل و نصف دوره کارورزی با حقوق دارین.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام بر شما. در حال حاضر سن بسیار مناسبی برای مهاجرت دارید. برای مقایسه بازار کار کشورهای مختلف می توانید نمودار نرخ بیکاری کشورها را مشاهده کنید. حتی می توانید در ابتدا برای تحصیل دوره زبان وارد کشورهای تاپ اروپایی شده و بعد از قرارگرفتن در محیط اقدام به انتخاب رشته تحصیلی با بازار کار مناسب نمایید.

a.h.m پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب

بلهدوست عزیز شمابا توجه به شرایط سنی تان که دردوران طلایی سنی برای تحصیل هستید به راحتی می توانید پذیرش تحصصیلی بگیرید .رشته های مد نظرتون هم رشته هایی هستند که دراکثر کشورها بازار کار خوبی دارند.