شرایط مهاجرت کاری به اتریش و نیاز به پیشنهاد کاری

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریشرایط مهاجرت کاری به اتریش و نیاز به پیشنهاد کاری
0
R Dpr پرسیده شده در 1 ماه پیش

با سلام و تشکر از اطلاعات مفیدتان. آیا برای مهاجرت کاری به اتریش الزاماً نیاز به job offer (پیشنهاد شغلی) هست؟ اگر ممکن هست اطلاعاتی در این زمینه می خواستم.

11 پاسخ به این سوال داده شده است
amir hosein pour پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

برای مهاجرت از طریق کار به کشور اتریش، عموما نیازی به پیشنهاد شغلی ندارید

هر چند که این پیشنهاد شغلی خیلی کمک تون می کنه ولی نیازی ندارید

چرا که هر کشور از دو طریق ممکنه ویزای کار به شما ارائه بده

اول از طریق پیشنهاد شغلی از طریق راه کارفرمای داخل اتریش

دوم از طریق ویزای جست و جوی کار

این دو عامل دو راه ورود به اتریش از طریق کار هست که می تونه کاملا از همدیگه جدا باشه

ممنون از سوالتون

Samira1367 پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

ویزای کار اتریش به ۲ صورت امتیاز بندی و جاب آفر می باشد و بایستی سن ، تحصیلات و سابقه کاری بررسی شود نیاز به اطلاعات دقیق تری از شما لازم است.

h.mahdavi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

ویزای جست جوی کار در کشور اتریش بر اساس امتیازاتی که با توجه به فاکتورهای مدرک تحصیلی، مدرک زبان، سن و…دریافت می کنید صادر می شود و داشتن جاب آفر فقط به شما این کمک را می کند که از ۶ ماه اجازه ی کاریابی استفاده لازم راببرید.

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و هرض ادب

ویزای کار اتریش به دو صورت جاب آفر و امتیاز بندی می باشد و برای بررسی دقیق تر شرایطتان از قبیل سن، سطح تحصیلات و سابقه کاری شما می بایست بررسی شوند.

farhang پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

متقاضی محترم، مهاجرت از روش کاری به اتریش الزاما نیاز به جاب آفر ندارد. اگر فردی جاب آفر داشته باشد می تواند در شرکتی که از آن جاب آفر دریافت کرده است استخدام شود و مهاجرت کاری داشته باشد.

سیستم امتیاز بندی اداره مهاجرت اتریش برای افرادی است که می خواهند برای ویزای جست و جوی کار اتریش اقدام نمایند. در این سیستم مواردی از قبیل سن، مدرک زبان، سابقه کار و غیره امتیاز دارند و اگر فردی حداقل امتیاز مورد نظر را کسب نماید می تواند طبق قانون اقدام به دریافت ویزای جست و جوی کار کند و نیازی به جاب آفر نخواهد داشت.

در صورتی که قصد مهاجرت شما جدی است می توانید با تلفن های موسسه تماس حاصل نمائید و پس از بررسی تخصصی شرایط شما، کارشناسان موسسه بهترین مسیر و مقصد را به شما معرفی خواهند کرد.

در مقالات همین سایت نیز اطلاعات جامع و کاملی در زمینه انواع روش های مهاجرتی به انواع مقاصد مهاجرتی موجود می باشد.

موفق و پیروز باشید

rayhaneh پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزيز جهت اخذ ويزاي كار اتريش الزامي به داشتن دعوتنامه كاري نيست

شما مي توانيد براي ويزاي جستجوي كار اقدام كنيد

با داشتن اين ويزا شما ٦ ماه زمان داريد در محيط دنبال كار بگرديد

اما از جمله الزامات اخذ اين ويزا داشتن شرايط مطلوب است زيرا شما در ٤ بخش سن تحصيلات سوابق كاري و سطح زبان مي بايست امتيازتان به حدنصاب برسد

mamad پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام، اتریش ویزای جستجو کار داره ، باید حداقل امتیاز رو کسب کنید، سن، سابقه کار ، مدرک زبان انگلیسی و آلمانی و مدرک دانشگاهی فاکتورهای اصلی هستند، البته برای کاریابی باید زبان آلمانی رو در سطح خوب بلد باشین و تخصص کافی رو هم داشته باشین

sahar پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز برای کار در اتریش شما می توانید از ویزای جستجو کار نیز استفاده نمایید، برای این ویزا شما میازی به جاب آفر ندارید. شما از طریق ویزای جستجو کار اجازه اقامت در کشور اتریش به مدت ۶ ماه را کسب می کنید و در طول این مدت می توانید در این کشور به جستجو کار بپردازید. در صورتی که کار پیدا کردید شما سریعا می توانید برای دریافت اقامت اتریش درخواست دهید و اقامت این کشور را کسب نمایید.

samirahtmi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست عزیز خیر

برای اتریش ویزایی وجود داره با عنوان جاب سیکر

که این ویزا بر اساس امتیاز بندی هست یعتی شما باید امتیاز کافی رو از سن مدرک تحصیلی مقطع تحصیلی و سابقه کار و همینطور مدرک زبانتون به دست بیارید که واجد شرایط اخذ ویزای جاب سیکر بشید

اگر ۷۰ امتیاز کسب کنید میتونید بدون جاب افر ورود کنید

t.mohebi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و وقت بخیر. برای مهاجرت کری به اتریش از دو طریق ویزای جستجوی کار(بدون داشتن جاب آفر ) و ویزای کار (داشتن جاب آفر) می تون اقدام نمود. اتریش و آلمان از جمله کشورهایی هستند که ویزای جستجوی کار صادر میکنند. در رشته های فنی مهندسی و یک سری رشته های دیگر شرایط به نیروی کار متخصص نیاز دارند. حتما با مشاورین متخصص صحبت کنید که شمارو راهنمایی کنن

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست عزیز ویزای کاری در کشور اتریش بر اساس سیستم امتیاز دهی است شما باید حداقل امتیاز را از این سیستم اخذ نمایید تا کارفرما بتواند اجازه کار را برای شما از اداره کار و اداره مهاجرت اخذ نماید . شما از طریق ویزای جستجوی کار نیز با توجه به امتیازی که کسب می نمایید می توانید اقدام نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...