شرایط مهاجرت کاری به خارج از کشور با مدرک دیپلم و بدون مدرک زبان

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاشرایط مهاجرت کاری به خارج از کشور با مدرک دیپلم و بدون مدرک زبان
0
حمید خانی پرسیده شده در 5 ماه پیش

دیپلم الکترونیک از هنرستان دارم. چهار ترم درس تو دانشگاه خوندم که البته ول کردم. ۳۰ سالمه و ۶ سال سابقه کار در زمینه ارتباطات سیار تلفن همراه دارم. مدرک زبان ندارم. حدودا ۲۰۰ میلیون هم کل سرمایه بنده میشه. کدوم کشور میتونم برای کار اقدام کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

6 پاسخ به این سوال داده شده است
zahrazibafar پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

دوست عزیز برای مهاجرت کاری شما نیاز به مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس دارید و قطعا دانستن زبان رسمی ان کشور یا زبان انگلیسی از ملزومات اقدام می باشد.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام بر شما برای اخذ ویزای کار ابتدا باید کارفرما داشته باشید و آن کارفرما برای شما job offer یا نامه پیشنهاد شغلی بفرستد. می توانید با اخذ ویزای تحصیلی جهت گذراندن دوره زبان تشریف ببرید و درحین تحصیل اگر کاری پیدا کردید نوع ویزای خود را به کاری تغییر دهید.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب
برای کار در کشورهای دیگر با توجه به شرایط تحصیلی شما، نیاز به کارفرما دارید که دعوت نامه کاری برای شما صادر نماید. اگر بتونید مدرک فوق دیپلم خودتون رو از دانشگاه بگیرید میتونید برای دوره زبان یکساله اروپا اقدام کنید و جویای کار در کل اتحادیه اروپا باشید.

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

شما برای اخذ ویزاهای کاری مانند ویزای جست و جوی کار و ویزای اسکیلد ورکر نیازمند مدرک تحصیلی حداقل لیسانس می باشید. همچنین دانستن زبان یکی از مهم ترین شروط کاریابی می باشد. در شرایط شما یکی از گزینه هایی که امکان اقدام برای کار در اروپا را برای شما مهیا می سازد داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در کشور دیگر است.

t.gahvareh پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و وقت بخیر. دوست عزیز شرایطی که فرمودید برای ویزای جستجوی یکار اتریش و آلمان مناسب نمی باشد. زیرا شما حداقل باید مدرک لیسانس داشته باشید و سطح زبان انگلیسیتون هم خوب باشه. برای دریافت ویزاهای کاری نیز باید از طرف یک کارفرما یک پیشنهاد شغلی داشته باشید

Marjan boali پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

دوست عزیز سلام

جهت اقدام برای ویزاهای کاری شما نیاز به پیشنهاد کاری از کارفرما خواهید داشت اما در برخی از کشورها این امکان وجود دارد که بدون پیشنهاد کاری بتوانید برای ویزای کاری اقدام نمایید که در این کشورها بایستی مدرک دانشگاهی و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلیتان ارائه نمایید و علاوه بر این موارد نیاز به ارائه مدرک زبان نیز خواهید داشت.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...