شرایط مهاجرت کاری یا تحصیلی برای دارندگان مدرک لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیشرایط مهاجرت کاری یا تحصیلی برای دارندگان مدرک لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد
0
علی ملکی پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام. درمورد مهاجرت و اینکه کدام روش مناسب تر کمک می خواستم. چون سرمایه زیادی ندارم و مدرک لیسانس نرم افزار هم از دانشگاه آزاد گرفتم. اما نمیدونم بهتره که از روش تحصیل یا کار برای مهاجرت استفاده کنم که حتماً به نتیجه برسم. سپاس

8 پاسخ به این سوال داده شده است
amir hosein pour پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

برای امر مهاجرت عواملی مثل سن، سطح زبان و بودجه مد نظر برای مهاجرت ، بسیار مهم است

از این رو اطلاعات شما باید کامل باشد

اما مهاجرت از طریق کار زمانی محقق می شود که بعد از فارغ التحصیلی، شما سابقه کار مرتبط با رشته تون داشته باشید

البته که مهاجرت از طریق کار هزینه های کمتری در بر دارد.

ممنون از سوالتون

mie malekpour31 عضو سایت پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز برای تعیین روش مهاجرت سن و سابقه کار و مدرک زبان شما نیز بسیار مهم ست .چنانچه شما حد اقل سه سال سابقه کار و مدرک زبان آیلتس ۶ و یا B1 المانی داشته باشید ، می توانید برای ویزای جاب سیکرآلمان اقدام نمائید . هم چنین شما می توانید تحت شرایطی در آلمان رایگان تحصیل کنید . امکان اخذ پذیرش تحصیلی با پرداخت شهریه در اکثر کشورها البته با در نظر گرفتن سن و پشتوانه مالی شما نیز وجود دارد. دوره های تحصیلی همراه با کار و دریافت حقوق در کانادا نیز می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد

hiva پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

یا سلام و عرض ادب

دوست عزیز به طور کلی می توان گفت خوشبختانه رشته تحصیلی شما در کشورهای صنعتی نظیر کانادا – آلمان – اتریش نیاز به نیروی کار خواهند داشت.

اما برای اینکه بتوان رهنمایی بهتری داشت که آبا با توجه به شرایط شما ویزای کار برای شما ارجعیت دارد و یا ویزای تحصیلی باید شرایط شما بررسی شود.

مواردی اعم از سن – تحصیلات – سطح زبان و میزان سابقه کار

tlu پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست بزرگوار براي مهاجرت پارامترهايي مثل سن،تحصيلات،سطح زبان و تمكن مالي بسيار مهم هست كه با دريافت اين اطلاعات دقيق ميشه راههاي مناسب رو پيشنهاد داد.رشته شما رشته خوبي هست و بازار كار خيلي خوبي هم در كشورهاي تاپ اروپايي و هم كانادا و استراليا داره.بتون دوره هاي كوآپ كانادا رو پيشنهاد مي كنم اگر سنتون كمتر از ٢٩ سال هسته دوره هاي كار و تحصيله و شما مي تونيد. در اين دوره ها حقوق هم دريافت كنيد. براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان ارشد ارتباط بگيريد .

موفق باشيد.

rayhaneh پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز برای ارائه بهتزین روش می بایست اطلاعات کامل تری از شما دریافت شود

میزان سن، گپ تحصیلی، سوابق کاری و سطح زبان از جمله عوامل بسیار تاثیر گدار است

بهتر است با موسسه تماس حاصل نمایید تا شرایطتان دقیق بررسی شود

موفق باشید

sahar پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز رشته شما جزو بهترین رشته ها برای مهاجرت است زیرا شرایط کاری و بازار کار برای این رشته در اغلب کشورها بسیار خوب است. شما می توانید از طریق تحصیل و کار اقدام نمایید که در صورتیکه سابقه کاری داشته باشید قطعا پیشنهاد می شود از طریق کار اقدام کنید.

w0of0o پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

شرایط خیلی خوبی دارید شما اگر برنامه نویسی یا تو رشته خودتون سابقه کار تخصصی دارید به نظرم کاری اقدام کنید ولی اگر تخصص کافی وسابقه کار مناسب رو ندارید از طریق تحصیل رایگان این کار رو انجام بدید.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

رشته تحصیلی شما، بازار کار خوبی دارد. اما برای کار یا باید پیشنهاد کار داشته باشید و یا از طریق ویزای جستجوی کار اقدام کنید. ویزای جستجوی کار مستلزم داشتن سابقه کار است. برای دریافت اطلاعات کامل می توانید باکارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما را به طور کامل بررسی نمایند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...