شرایط ویزای هنرمندان اتریش برای بازیگر سینما و گوینده رادیو

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاشرایط ویزای هنرمندان اتریش برای بازیگر سینما و گوینده رادیو
0
esmaeili.m پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام من ۲۹ سال هستم گوینده رادیو و بازیگر سیمای استانی. لیسانس بازیگری دارم. چطور میتونم برای ویزای هنرمندان اتریش اقدام کنم؟

5 پاسخ به این سوال داده شده است
mohammad amiri پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام وقت بخیر، در حال و به تازگی کشور اتریش شرایط بسیار خوبی را برای دریافت ویزای هنرمندان این کشور فراهم کرده است که اگر بتونید رزمه ی خود را اثبات بفرمایید و این مورد که درآمد شما از این طریق هست، شرایط اقدام برای شما امکان پذیر خواهد بود.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

با سلام و وقت بخیر

در حال حاضر کشور اتریش راهی را برای مهاجرت هنرمندان فراهم آورده است که شما با نشان دادن سابقه فعالیت هنری خود و نشان دادن اینکه از حرفه خود درآمد کسب نموده اید، می توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید. اجازه کار خواهید داست و از این طریق می توانید اقامت دائم را اخذ نمایید.

R Dpr پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز قدم اول آن است که شواهدی را مبنی بر فعالیت هنری خود ارائه دهید و بعد با اثبات دریافت یک حداقل حدود ماهیانه در حدود ۲۰۰۰ یورو و نشان دادن یکی دو سند ملک و تمکن مالی خوب می توانید برای این ویزا اقدام نمایید.

negar.vakili پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

با سلام

دوست عزیز با توجه به رزومه هنری خود م با ارائه مدارک هنری می توانید برای ویزای هنرمندان اتریش اقدام نمایید اما باید تمکن مالی مناسبی داشته باشید و بتوانید اثبات نمایید که امکان تامین هزینه ها و کسب درآمد را خواهید داشت. برای بررسی بیشتر شرایط خود می توانید با کارشناسان مشاوره داشته باشید.

rayhaneh پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

خوش بختانه كشور اتريش فرصت مناسبي را براي هنرمندان فراهم كرده است

اگر بتوانيد ثابت كنيد منبع درامد شما از طريق كار هنري است و تمكن مالي كافي اي داريد ميتوانيد از اين طريق اقدام نماييد و اقامت دريافت كنيد

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...