شرایط و اقدامات لازم جهت اخذ ویزای کار در عمان با مدرک مهندسی برق

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریشرایط و اقدامات لازم جهت اخذ ویزای کار در عمان با مدرک مهندسی برق
0
گلی چناری پرسیده شده در 4 ماه پیش

با سلام و وقت بخیر

من ۳۰ ساله مجرد و لیسانس مهندسی برق هستم. چطور میتونم برای کار در عمان اقدام کنم؟

7 پاسخ به این سوال داده شده است
m.yousefi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز جهت اقدام برای ویزای کاری کشورعمان شما نیاز به پیشنهاد کاری از کارفرما خواهید داشت که این خود کاری سخت و زمانبر می باشد. در صورتی که شما سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلیتان داشته باشید میتوانید برای ویزای کاری آلمان و یا اتریش اقدام نمایید که نیاز به پیشنهاد کاری ندارد و با توجه به اینکه این ۲ کشور به نیروی کار متخصص در زمینه برق نیاز دارند شانس کاریابی خوبی نیز در این کشورها خواهید داشت.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز شرایط سنی و تحصیلی خیلی خوبی دارید. اگر بخواید مهاجرت کاری به عمان داشته باشید باید کارفرمایی از این کشور شما رو دعوت به کار کنه و براتون نامه پیشنهاد شغلی یا job offer بفرسته. پیشنهاد میکنیم برای کشورهای بهتری اقدام کنید مثل آلمان، اتریش ، کانادا، استرالیا و… چرا که هم از جهت رفاه اجتماعی و هم اثار اقامتی شرایط بهتری رو برای شما به ارمغان میارن.

negar.vakili پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام دوست عزیز برای کار در عمان نیاز به کارفرما دارید که در ابتدا باید کارفرمای خود را پیدا نمایید و سپس با دعوت نامه کاری درخواست ویزای کار داشته باشید اما بهتر است بدانید که در عمان امکان اخذ اقامت وجود ندارد و شما امکان اقدام برای بسیاری از کشورها را خواهید داشت که می توانید شرایط خود را با کارشناسان بررسی نمایید.

hiva پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام و احترام خدمت شما

دوست عزیز برای کسب ویزای کار در عمان داشتن پیشنهاد کاری الزامی است.

اما با توجه به رشته تحصیلی و شرایط سنی شما کمتر شخصی علاقه به کار در عمان دارد

چرا که این کشورها مهمان پذیر هستند تا مهاجر پذیر و شما محدود خواهید شد به یک بازه زمانی خاص که بعد از آن باید بازگردید به کشور مبدا.

در حالی که در اروپا و یا کانادا با ۵ سال کار می توانید درخواست اقامت دائم دهید.

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

برای کار در عمان باید پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در این کشور دریافت نمایید تا بتوانید مشغول به کار شوید. رشته شما رشته بسیار خوبی می باشد و شما امکان مهاجرت به بهترین کشور های دنیا و اخذ اقامت دائم و پاسپورت آنها را نیز در کوتاه ترین زمان ممکن دارید.

melodyshakourzadeh@gmail.com پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب.. رشته تحصیلی شما خیلی بازار کاری خوبی در کشورهای تاپ تر اروپایی مثل المان و اتریش دارد.. بعلاوه اینکه کار در عمان منجر به اقامت و تابعیت نمی شود در حالی که شرایط در اروپا مساعد تر است.. پیشنهاد می کنم در مقالات سایت تحقیقات خود را تکمیل کنید و بیشتر بررسی نمایید.. موفق و پیروز باشید

tlu پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست گرامي در صورتي مي تونيد ويزاي كاري عمان بگيريد كه از اين كشور جاب آفر داشته باشيد يعني كارفرمايي در اين كشور بخواد از شما به عنوان نيروي كاري استغاده كند. رشته شما عالي هست اگر سابقه كار مرتبط داريد مي تونيد براي كشورهاي تاپ اروپايي مثل اتريش و آلمان اقدام بكنيد و كار پيدا كنيد چون در زمينه رشته شما بحران نيروي كاري متخصص وجود دارد.