شرایط و مدارک لازم برای گرافتن اقامت هنرمندان برای کانادا

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیشرایط و مدارک لازم برای گرافتن اقامت هنرمندان برای کانادا
0
shafaq پرسیده شده در 4 هفته پیش

سلام. وقتتون به خیر. من عکاس هستم. می خواستم شرایط و مدارک لازم برای گرفتن اقامت هنرمندان برای کانادا را بدونم. ممنون

4 پاسخ به این سوال داده شده است
alireza پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام

دوست عزیز ویزای هنرمندان به اشخاصی اعطا خواهد شد که در عرصه های بین المللی جوایز دریافت کرده باشند یا دراین زمینه حداقل چند سالی کار کرده باشند و نشان بدهند که درآمدشون از این کار بوده. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

با سلام و وقت بخیر

برای ویزای هنرمندان در ابتدا باید شرایط شما بررسی شود که ایا واجد شرایط هستید و امتیاز لازم را کسب خواهید نمود؟ شما باید هنرمند شاخصی در سطح ملی و دنیا باشید، حداقل ۲ سال در ۵ سال گذشته در زمینه رشته خود سابقه کار داشته باشید و نشان دهید درآمد شما حاصل از این کار بوده است. تسلط به زبان داشته باشید و سرمایه خوبی داشته باشید زیرا این ویزا زیر مجموعه سرمایه گذاری است فرد باید خوداشتغالی در کشور مقصد داشته باشد. ضمن اینکه روند رسیدگی به درخواست شما حدود ۲ سال طول می کشد.

FARSHADASKARI پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز اگر چه شاید شما به راحتی بتوانید امتیازات مربوط به ویزای هنرمندان را دریافت نمایید ولی بایستی ثابت کنید که در زمینه کاری خودتون در عرصه بین الملل شناخته شده هستید و بایستی تمکن مالی لازم را داشته باشید که بتوانید در کانادا کسب و کاری را راه اندزی نمایید زیرا این روش موسم به خود اشتغالی می باشد. این پروسه به مدت ماه زمان می برد.

rayhaneh پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

دوست عزيز شما بايد ثابت كنيد در سطح بين المللي و ملي مقام و جوايز كسب كرده ايد و منبع درامد شما از اين راه است علاوه بر اين اساس اين ويزا يك سيستم امتيازبندي است و شما بايد تا سطحي زبان انگليسي بدانيد و همچنين از تمكن مالي بالايي برخوردار باشيد

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...