شرایط و هزینه تحصیل در کشور اتریش و مدت زمان لازم برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیشرایط و هزینه تحصیل در کشور اتریش و مدت زمان لازم برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش
0
gh.gh پرسیده شده در 6 روز پیش

با سلام و وقت بخیر. لطفاً درمورد شرایط تحصیل در کشور اتریش بفرمایید که چقدر زمانبر هست؟ چه مقدار هزینه داره و برای طی کردن پروسه مهاجرت به اتریش برای تحصیل، باید از کجا شروع کنیم و چیکار کنیم.

سپاسگزارم.

5 پاسخ به این سوال داده شده است
h.mahdavi پاسخ داده شده در 5 روز پیش

سلام دوست عزیز

تحصیل در مقطع لیسانس ۴ ساله و در مقطع ارشد ۲ ساله می باشد.هزینه ها با توجه به شهر و دانشگاه بین ۸ الی ۱۲ هزار یورو متغیر هستند.در ضمن تحصیل به زبان آلمانی مجانی خواهد بود. جهت استارت پروسه می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و استارت کار خود را بزنید.

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 5 روز پیش

سلام دوست عزیز سن شما و اخرین مدرک تحصیلی شما خیلی مهم است که به آن ها اشاره نکرده اید در صورتی که بخواهید برای دوره های لیسانس اقدام کنید پروسه اقدام تقریبا ۷ الی ۱۲ ماه طول می کشد و طول دوره تحصیلیتان وابسته به دوره و دانشگاه است. فراگیری زبان آلمانی در اتریش خیلی مهم است . در صورتی که قبولی در دانشگاه های دولتی ایران را داشته باشید بهعلاوه مدرک زبان المانی در حد A2 می توانید تحصیل رایگان نیز داشته باشید.

mohammad amiri پاسخ داده شده در 5 روز پیش

موضوع مدت زمان انجام پروسه ی شما، کاملا بستگی به پرونده ی شما و مشخصات شما دارد

a.h.m پاسخ داده شده در 2 روز پیش

سلام و عرض ادب

هزینه تحصیل در اتریش در صورتیکه شما به زبان آلمانی تحصیل کنید سالی حدود ۷۰۰ یورو است که تقریبا رایگان محسوب می شود اما تحصیل به زبان انگلیسی مشمول هزینه خواهد بود. پروسه هم بستگی به آمادگی شما از ۶ماه تا یک سال زمانبر خواهد بود.

tlu پاسخ داده شده در 2 روز پیش

سلام و عرض ادب

دوست بزرگوار تحصيلي در اتريش در مقاطع ليسانس ٤ سال و فوق ليسانس ٢ سال است كه با توجه به مقطع تحصيلي و همچنين دانشگاهها هزينه ها متفاوته. در دانشگاههاي خصوصي هزينه تحصيلي بين ٨ الي١٤ هزارتا و در دانشگاههاي دولتي ساليانه ٧٠٠ يورو هست.اگر مي خواهيد به زبان انگليسي تحصيل كنيد بايد در دانشگاههاي خصوصي ثبت نام كنيد و اگر به زبان آلماني تسلط داريد مي تونيد در دانشگاههاي دولتي ادامه تحصيل بديد. با موسسه تماس بگيريد تا كارشناسانمون بهتر راهنمايي و كمكتون كنند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...