شرایط و هزینه های اجاره ملک برای اخذ اقامت خودحمایتی فرانسه

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سرمایه گذاری و تمکن مالیشرایط و هزینه های اجاره ملک برای اخذ اقامت خودحمایتی فرانسه
0
mie malekpour32 عضو سایت پرسیده شده در 5 ماه پیش

با سلام و درود. من قصد اقامت فرانسه از طریق خودحمایتی دارم. اما از وضعیت اجاره مسکن در فرانسه اطلاعی ندارم. اگه میشه در این زمینه بهم اطلاعاتی بدین. هزینه اجاره مسکن چقدر هست؟ ایا میشه در شهرهای کوچک مسکن اجاره کنم؟ و سوال دوم اینکه وضعیت تحصیل دانش آموزان تو این کشور چطوری هست؟ آیا تحصیل دانش آموزان رایگانه؟ با تشکر

3 پاسخ به این سوال داده شده است
FARSHADASKARI پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب. همه افرادی که ازطریق برنامه خود حمایتی کشور فرانسه اقامت این کشور را اخذ می نمایند اجازه تحصیل رایگان در این کشور را دارند و هم چنین اجاره مسکن در شهرهای مختلف فرانسه متفاوت می باشد ولی فرقی ندارد در کدام شهر با چه هزینه ای اجاره نمایید. تقریبا ۹۰۰۰ یورو به صورت سالیانه خواهد بود.

behaminkarimi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام وقت بخیر

هزینه مسکن شما بستگی به شهریدارد که دز آن منزل اجاره میکنید.و طبیعتا رنج متفاوتی دارد.در خصوص تحصیل فرزندان هم باید عرض شود که تحصیل فرزندانتان به صورت رایگان می باشد.

موفق باشید

R Dpr پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز در مورد مکان اجاره ملک در فرانسه هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید در هر منطقه ای از فرانسه ملک اجاره کنید. اما ملکی که مناسب تعداد اعضای خانواده شما باشد. قیمت اجاره ملک در فرانسه در مناطق گوناگون فرانسه متفاوت است اما به طور کلی بین ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو متغیر است. تحصیل فرزندان نیز در این روش رایگان است.