شرایط و هزینه های تحصیل در کشورهای آلمان و اتریش برای نوجوانان ۱۶ ساله

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیشرایط و هزینه های تحصیل در کشورهای آلمان و اتریش برای نوجوانان ۱۶ ساله
0
samir پرسیده شده در 4 ماه پیش

سلام. لطف می کنید درمورد شرایط و هزینه تحصیل در کشور آلمان یا اتریش منو راهنمایی کنید. من ۱۶ سالمه و میخام بقیه درسم رو تو این کشورها بخونم. ممنون

4 پاسخ به این سوال داده شده است
majid پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

شما در صورتی که قصد دارید در کشور آلمان تحصیل نمایید بایستی فردی را به عنوان قیم خود معرفی نمایید و هزینه ها حدود ۲۰ الی ۳۵۰ هزار یورو می تواند باشد در کشور اتریش نیز در صورتی که قصد تحصیل در مدارس بین المللی را دارید نیاز به قیم نخواهید داشت لیکن حدود ۳۵ هزار یورو هزینه تحصیل شما در سال می باشد.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و وقت بخیر

دوست عزیز چون سن شما زیر ۱۸ سال است اگر بخواهید برای مدارس اقدام کنید باید مدارس خصوصی ثبت نام کنید که هزینه حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار یورو سالانه خواهد داشت. ضمن اینکه باید قیم در این کشور داشته باشید. اگر هدف شما تحصیل رایگان در مدارس است زمانی می توانید اقدام کنید که والدین شما به عنوان نفرات اصلی مهاجرت اقدام کنند و شما بتوانید از آثار شهروندی مثل تحصیل رایگان بهره مند شوبد.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام بر شما برای تحصیل در مدارس آلمان برای سن زیر ۱۸ سال نیاز به قیم خواهید داشت. اما کشورهایی مثل اتریش انگلیس کانادا بدون نیاز به قیم می توانید برای مدارس خصوصی اقدام کنید. هم چنین اگر والدین شما اقامت کشوری را داشته باشند می توانید در مدارس دولتی بصورت رایگان به تحصیل بپردازید.

Nima06 پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز

کشور آلمان و اتریش از دسته کشور های هستند که تحصیل رایگان ارائه می دهند اما برای افرادی مثل شما که به صورت فردی وارد این کشور می شند باید در مدارس بین المللی ثبت نام کنند.هزینه مدارس بین المللی بین ۱۲ الی ۲۰ هزار یورو در سال می باشد.