شرایط و هزینه های تحصیل پزشکی در روسیه با لیسانس نرم افزار

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیشرایط و هزینه های تحصیل پزشکی در روسیه با لیسانس نرم افزار
0
گلی چناری پرسیده شده در 4 ماه پیش

سلام

من ۲۲ ساله هستم. لیسانس نرم افزار خوندم و میخوام پزشکی روسیه بخونم. شرایط و هزینه هاش رو میشه بفرمایید؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
Es.Dehkordi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

برای تحصیل پزشکی در کشور روسیه می بایست ابتدا دوره پیش پزشکی که معمولا یک ساله می باشد را طی کنید و بعد از آن آزمون ورودی رشته های پزشکی را طی کنید.معمولا سالی بین ۶ تا ۷ هزار دلار هزینه تحصیل پزشکی در این کشور می باشد.

hosseinheathead پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

شرایط سنی شما در حال حاضر مناسب است و می توانید یک دوره پیش پزشکی تحصیل نمایید و سپس وارد دوره های پزشکی شوید. هزینه های تحصیل در حدود ۶-۷ هزار یورو در سال می باشد. شایان ذکر است با این هزینه گزینه های مناسب تری چون چک و مجارستان نیز پیش روی شما خواهند بود.

با تشکر

maryam sharifi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام بر شما برای تحصیل دردوره پزشکی روسیه باید حتما یک دوره پادفک بگذرونید و بعد از این دوره می تونید ازمون ورودی بدید و وارد دانشگاه های پزشکی بشید. البته این رو در نظر بگیرید که اکثر دانشگاه های انگلیسی زبان مورد تایید وزارت بهداشت ایران نیستند.

tlu پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست گرامي براي تحصيل پزشكي در كشور روسيه بايد يك دوره يكساله پيش پزشكي رو در اين كشور بگذرونيد و پش از قبولي در آزمون ورودي وارد اين رشته بشيد. تحصيلي پزشكي معمولا بين ٦ الي ٧ هزار يوو هزينه دارد.لازم به ذكر است كه بايد به زبان روسي تحصيل كنيد تا مدرك شما مورد اعتبار وزارت بهداشت ايران قرار گيرد.