شرایط و هزینه های تحصیل پزشکی در روسیه با لیسانس نرم افزار

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیشرایط و هزینه های تحصیل پزشکی در روسیه با لیسانس نرم افزار
0
گلی چناری پرسیده شده در 4 هفته پیش

سلام

من ۲۲ ساله هستم. لیسانس نرم افزار خوندم و میخوام پزشکی روسیه بخونم. شرایط و هزینه هاش رو میشه بفرمایید؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
Es.Dehkordi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

برای تحصیل پزشکی در کشور روسیه می بایست ابتدا دوره پیش پزشکی که معمولا یک ساله می باشد را طی کنید و بعد از آن آزمون ورودی رشته های پزشکی را طی کنید.معمولا سالی بین ۶ تا ۷ هزار دلار هزینه تحصیل پزشکی در این کشور می باشد.

hosseinheathead پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب

شرایط سنی شما در حال حاضر مناسب است و می توانید یک دوره پیش پزشکی تحصیل نمایید و سپس وارد دوره های پزشکی شوید. هزینه های تحصیل در حدود ۶-۷ هزار یورو در سال می باشد. شایان ذکر است با این هزینه گزینه های مناسب تری چون چک و مجارستان نیز پیش روی شما خواهند بود.

با تشکر

maryam sharifi پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام بر شما برای تحصیل دردوره پزشکی روسیه باید حتما یک دوره پادفک بگذرونید و بعد از این دوره می تونید ازمون ورودی بدید و وارد دانشگاه های پزشکی بشید. البته این رو در نظر بگیرید که اکثر دانشگاه های انگلیسی زبان مورد تایید وزارت بهداشت ایران نیستند.

tlu پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام و عرض ادب

دوست گرامي براي تحصيل پزشكي در كشور روسيه بايد يك دوره يكساله پيش پزشكي رو در اين كشور بگذرونيد و پش از قبولي در آزمون ورودي وارد اين رشته بشيد. تحصيلي پزشكي معمولا بين ٦ الي ٧ هزار يوو هزينه دارد.لازم به ذكر است كه بايد به زبان روسي تحصيل كنيد تا مدرك شما مورد اعتبار وزارت بهداشت ايران قرار گيرد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...